Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kto widział zaginionego mieszkańca Lublina?

Na prośbę rodziny publikujemy apel dotyczący zaginięcia 49-letniego mieszkańca Lublina. Mężczyzna ostatni raz widziany był w niedzielę rano.

Zaginiony to 49-letni Adam Łebkowski, mieszkaniec ul. Lawinowej na Czechowie. Mężczyzna wyszedł z domu 5 sierpnia o godzinie 9 i do tej pory nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Mężczyzna jest chory na cukrzycę. Zaginiony ubrany był ostatnio w białą koszulkę polo i krótkie dżinsowe spodenki. Wszelkie informacje o zaginionym mężczyźnie należy przekazać pod nr telefonów 784 414 845 i 661 482 963 lub na numer alarmowy 112.

2018-08-06 21:06:46
(fot. nadesłane)

15 komentarzy

 1. To nie jest gra ze widzisz tu podpuche…
  Zagial człowiek, zamiast dawać takie komentarze pomóż w szukaniu, udostępnij. Rodzina czeka na niego.

 2. Nie zapominaj, że jest chory na cukrzycę, stąd pewnie rodzina się martwi, że coś się stało…

 3. Jestem córką osoby zaginionej. Myślę ze tez byś się martwił gdy by osoba chora na cukrzyce typu 1 nie dawała znaku życia …. Pozdrawiam

 4. A może ty się puknij w głowę jeszcze raz to przestaniesz pisać takie bzdury- znam tego Pana i jest to bardzo porządny i uczciwy Człowiek, więc daruj sobie obrażanie kogoś kogo nie znasz !!!

  • Jeśli ktoś jest chory na cukrzycę i zasłabnie to jak ma o czymkolwiek poinformować ? Po za tym czy dorosły człowiek musi się tłumaczyć ? Myślisz nad tym co piszesz czy myślenie zostawiłeś za drzwiami ?

  • Adam jest dodatkowo osobą niedowidzącą. Nie znam bardziej uczciwego człowieka, a komentarze tego typu są żałosne. Czy Ty też informujesz rodzinę za każdym razem, gdy wychodzisz? Jak można być tak nieempatyczną i zgorzkniałą osobą? Nie znasz Adama, nie wiesz jaki jest, nie wiesz, jakim jest pomocnym kolegą w pracy, więc zastanów się trzy rqzy za nim coś napiszesz. Żona z córką na bank przeżywają tą sytuację, a osoby takie jak Ty pisząc takie komentarze, dolewają oliwy do ognia. Wstydź się.

  • Przyjaciel rodziny

   Ludzie, a co to za teksty!! Wstał w niedzielę rano i wyszedł na spacer i to akurat rodzina wie. Zawsze informuje rodzinę, jeśli idzie gdzieś dalej. To odpowiedzialny człowiek, jak można nie znając go wyciągać wnioski jak Maryja czy Apostazy! Czyżby każdy mierzył swoją miarą?

  • Ludzie, Wy tak serio??? Zaginął człowiek!

 5. Jak nie macie żadnych informacji dotyczących zaginionego to nie komentujcie.
  Uszanujcie rodzinę. Przełączcie się do poszukiwań, udostępniajcie post. I’m więcej udostępnien, tym większe prawdopodobieństwo na osnalwzienie

 6. Podejrzana sprawa!

 7. Nie znam a blisko mnie mieszka…

 8. dajcie więcej szczegółów- gdzie wyszedł gdzie się kierował (dokładny adres)- czy miał jechać- samochód czy autobus/rower itd. Jeśli autobus to jaki nr- monitoring z autobusu. Jeśli chodził na piechotę to gdzie to którędy. Co z telefonem komórkowym? Policja ustala położenie bez problemu- czy zabrał ze sobą tel? Jeśli nie to dlaczego?
  Monitoring miejski z tego dnia sprawdzić można też, sprawdzić konto czy nie było wypłat z karty itd.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo