Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Takiej kolejki za biletami na mecz żużlowy dawno nie było. Klub ostrzega przed oszustami

Speed Car Motor Lublin poinformował dzisiaj, że na niedzielny mecz na stadionie przy Al. Zygmuntowskich będzie komplet kibiców. Niestety nie wszystkim udało się zakupić bilet, jednocześnie klub ostrzega przed oszustami, którzy będą chcieli zarobić na podejrzanych biletach.

W środę, kilka minut po otwarciu kas biletowych, przy stadionie żużlowym ustawiła się długa kolejka kibiców. Niestety nie dla wszystkich starczyło biletów, chętnych okazało się więcej niż miejsc na stadionie, a w sprzedaży internetowej bilety skończyły się już w niedzielę. Pierwsze osoby przy kasach pojawił się dzisiaj przed południem, niestety wiele osób odeszło z przysłowiowym kwitkiem. Komu nie udało się zakupić biletów na niedzielny mecz, będzie mógł obejrzeć spotkanie na szklanym ekranie na kanałach Polsat Sport i Eleven Sport.

 

 

Speed Car Motor Lublin zamieścił na swojej stronie na Facebooku nagranie z drona prezentujące ogromną kolejkę kibiców przy kasach biletowych. Jednocześnie pojawił się komunikat ostrzegający przed okazyjnym zakupem fałszywych biletów.

Niedzielny mecz będzie najważniejszą konfrontacją sezonu w Nice I Lidze Żużlowej. Na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich zmierzą się w najbliższą niedzielę Speed Car Motor Lublin oraz ROW Rybnik. Stawką meczu będzie awans do PGE Ekstraligi – najlepszej żużlowej ligi świata.

 

2018-09-19 21:27:54
(fot. wideo nadesłane Tomasz, Speed Car Motor Lublin)

6 komentarzy

  1. Najbardziej żenująca sprzedaż biletów w kasach jaką widziałam! Jakieś dwie Panie zrobiły sobie listę i nie wpuszczały nikogo z kolejki,która normalnie się ustawiła

    • listy? jak kiedyś za odbiornikiem TV czy regału? zapytam znajomych fanatyków żużla jak kupują bilety, tak z ciekawości

      • Dziwny muszy pęd do kupy… Zawody MX Cross za darmo i bardziej widowiskowe… a i sukcesów lubelskich zawodników nie brakuje… ale tak to jest jak w jeden sport idą miliony a inny nie… może to i dobrze… bo jak bym miał stać w kolejce jak za komuny to było by niefajnie… A tak podjedzie się na jakiś poligon lub kopalnię z dzieciakami, luźna rodzinna atmosfera a i odlać się w krzakach można… BYwajta!

  2. Kolejka jest po bilety nie „za biletami”, bardzo by się dla mnie podobało jak byśta pisały po polskiemu.

Z kraju

Sport