Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejne auta jadące pod prąd na ekspresówce. Wkrótce może dojść do tragicznego wypadku

Niestety pomimo zapewnień ratusza, że oznakowanie skrzyżowania al. Sikorskiego z al. Solidarności, w rejonie przebudowy, jest poprawne, nadal na drodze ekspresowej pojawiają się pojazdy jadące pod prąd. Przy takiej ilości aut, których kierowcy mylą się, wkrótce może dojść do tragedii.

31 komentarzy

  1. NIe wiem czy zauważyliście ale nawet nawigacje traktują Lublin jak Polskę B. Chodzi mi o nawigację odświeżające mapy online np. nawigacja orange lub google. Kiedy mieszkałem w Warszawie to nawet jeśli remont zaczął się w nocy to rano nawi już sugerowało objazd. Zmiany w Lublinie pojawiają się z ogromnym opóźnieniem albo wcale.

  2. Jeszcze na pełnym gazie cisną tym lewym pasem,,, na serio mieli szczęście bo jak by jechał jakiś kozak 160km/h lewym pasem to było by potężne bum i kilka osób śmierć na miejscu. Współczuje tym ludziom co jechali tym busem jako pasażerowie… to tak jak by stali na krawędzi i mieli zaraz spaść w nią. Masakra!!!!!!! Takim ludziom powinni prawka zabierać. Ten ciężarówką nie lepszy, koleś z doświadczeniem wydawało by się a zachowuje się jak morderca bo jemu by się nic nie stało jak by się władowali na czołówkę a jakaś rodzina by zginęła niewinnie. Porażka. Oznakowanie jest dobre nie gadajcie głupot to poprostu u nas powstało kilka fajnych dróg a ludzie nie potrafią z nich korzystać takie są realia. Co z tego że coś się tu dzieje i rozbudowują powoli te drogi jak i tak ludzie nie umią korzystać z tego co dobre!!!! Żal wielki żal.

  3. Kiepską macie nawigacje.