Rowerem po Świdniku z narażeniem życia

Nasz Czytelnik zamieścił w serwisie YouTube nagranie prezentujące skrajną nieodpowiedzialność kierującego rowerem. Jak zaznaczył autor wideo, kierujący jednośladem wykonując swoje manewry na drodze ryzykował po prostu życiem.

2016-05-10 19:47:11
(fot. wideo ON ONA ONO – serwis YT)

36 komentarzy

 1. Świdnik to stan umysłu

 2. Dziś w centrum Lublina (ul. Weteranów) rowerzysta z dzieckiem w foteliku wjechał w ulicę jednokierunkową pod prąd, prosto przed moją maskę. Też mam filmik „pamiątkowy”. Potem się dziwić że dzieci rowerami pod samochody wjeżdżają…

 3. Znowu nędzny szeryf w akcji. Wstawić filmik tego „ono ono ono”? Jak to ono jeździ? O wiele gorzej niż Ci na filmikach które wstawia.

 4. do ono ono ono, jazda lewym pasem jest karalna a u ciebie to nagminne. Naucz się jeździć zamiast pajacować,

 5. Rok temu miałem lepszego idiotę na trasie Łęczna Włodawa przy Puchaczowie. Dobrze ze mnie nikt nie wyprzedzał bo by rower poleciał parę set metrów .

 6. Ewidentnie temu panu powinno się dać mandat . I zakaz jazdy rowerem do końca roku.

  • kierownik zmiany

   Czesto jezdze do HAMBURGA i wydaje mi sie ze ta wies powinna lezec po drugiej stronie granicy PL/UA. A takiemu baranowi na rowerze to tylko wyjsc i z liscia albo kolo wykrecic niech prowadzi baran jak jezdzic nie umie. Ostatnio w ogolnopolskiej tv wypowiadali sie policjanci ze wiekszosc wypadkow z udzIalem rowerzystow jest z winy rowerzysty!!!! Bo nie maja czesto pojecia o przepisach ruchu drogowego!

 7. Banda idiotów na tym forum, G….. wiedza ale wszystko powiedza. Stali bywalcy na 112 jak widze, zapewne kazdy rudy i konfident.

 8. No i patrzę na takich kierowników i jak się nie zgodzić z tym OC dla rowerzystów. W d*pie ma przepisy i może nawet ich nie zna. On ma swoje pojęcie o ruchu. Najlepsze, że dużo takich jest. Piesi i rowerzyści mogą uczestniczyć w ruchu drogowym nie wiedząc nic o nim. A kierowcy muszą mieć prawo jazdy, znać jakieś tam przepisy… I zawsze wina zwalana jest na kierowców oczywiście. A może jakby rowerzyści znali przepisy, to by tylu wypadków nie było, Oczywiście kierowców nie bronię, bo swoje za uszami też mają, no ale patrząc na takich rowerzystów…

 9. rowerem? oni tam jezdza tak samochodami:) kazdy to powie, w Swidniku na ulicach bezpieczniej jezdzic pojazdem z Wrak Race….

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy
Pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej
Koncert Marcina Stycznia w Parku Dźwięków. Będą też zajęcia o ziołach
Muzyka, leżaki, jedzenie, kawa i napoje: Chillout Festiwal 2021