690 680 960

Wężykiem po drodze ekspresowej. Kierowca citroena miał ponad 1,7 promila

Dzisiaj rano policjanci zatrzymali na drodze ekspresowej S17 nietrzeźwego kierowcę pojazdu osobowego. 33-latek prowadził citroena mając w organizmie ponad 1,7 promila alkoholu.

W poniedziałek wczesnym rankiem na drodze S17 policjanci z Kurowa zatrzymali do kontroli pojazd marki Citroen. Mundurowi otrzymali zgłoszenie od jednego z kierowców, który zauważył samochód jadący wężykiem.

Jak się okazało po badaniu alkomatem, kierujący citroenem miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialny kierowca, 33-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, w takim stanie przewoził dwóch pasażerów.

Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Za swój czyn 33-latek odpowie wkrótce przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2 i wysoka grzywna.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

5 komentarzy

 1. jak ukrywasz przestępcę – jesteś współwinny. jak pomagasz tuszować zbrodnię, tak samo. jak jesteś pasażerem pijaka – nic ci nie grozi za niezgłoszenie tego faktu i brak próby uniemożliwienia mu jazdy…
  przepisy dotyczące chlejusów są takie dziurawe, jakby je specjalnie takimi zrobiono!

  • Piszesz tak, bo nie stać się na samochód. Nie raz zdarzyło się, że policjanci nieprawidłowo zmierzyli prędkość, a w laboratorium podmieniono próbki, tak więc nie oceniaj, bo być może kiedyś tobie zdarzy się to, że będą chcieli ciebie złupić na kasę, by ratować budżet kosztem kierowców.

   • nijak nie mogę dojść do tego komu i na co odpowiadasz. czytam twój komentarz, pozostałe komentarze, żadnego związku nie dostrzegam…

 2. Amator cytrynówki

  Kiedy Cytrołen na trzeźwo jest nie do przyjęcia…

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…