690 680 960

W weekend w Lublinie odbędą się Targi Rolnicze AGRO-PARK

Przez najbliższy weekend w hali targów Lublin odbędą się Targi Rolnicze. Na zwiedzających czeka m.in. największa w Polsce Południowo-Wschodniej ekspozycja halowa innowacyjnych maszyn i urządzeń rolniczych.

Ponieważ Lubelszczyzna, a także cały wschodni rejon kraju, jest typowo rolniczy, dlatego też wszelkie imprezy i wydarzenia skierowane dla rolników cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Nie inaczej jest z organizowanymi od kilku lat w Lublinie Targami Rolniczymi Agro – Park. Na gości czekać będą nowości produktowe, innowacyjne rozwiązania, a także trendy na 2016 rok. Swoją obecność potwierdzili czołowi producenci i dystrybutorzy w branży rolniczej, nie zabraknie również regionalnych dealerów.

W wśród największych maszyn podziwiać będzie można kilkadziesiąt modeli nowoczesnych ciągników, mających zastosowanie w każdej wielkości gospodarstwie. Do tego najnowsze kombajny zbożowe oraz cały niezbędny sprzęt do wiosennych zasiewów czy pierwszych sianokosów. Nie zabraknie maszyn lubelskiej firmy Ursus oraz Sipma Lublin. Obok maszyn dostępna będzie także pełna gama nowych odmian roślin oraz pokaźne wyposażenie serwisów rolniczych. Oprócz tego zwiedzający będą mogli wziąć udział w interesujących seminariach oraz zapoznać się z poradami ekspertów.

Targi rozpoczną się w sobotę o godzinie 9. w Centrum Targowo-Wystawienniczym w Lublinie przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie. Będą one trwały przez sobotę i niedzielę w godzinach od 9. do 17. Wstęp jest bezpłatny.

ZOBACZ JAK BYŁO NA TARGACH ROLNICZYCH W UBIEGŁYM ROKU

(fot. lublin112)
2016-03-02 21:03:50

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…