Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wczoraj protest rolników, dzisiaj premier mówi: „Nasz rząd zrobi wszystko, aby zająć się problemami rolników”

Premier Mateusz Morawiecki wziął udział w sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W obecności parlamentarzystów i przedstawicieli środowiska rolniczego mówił o szansach i wyzwaniach jakie stoją przed polską wsią. Wśród poruszonych tematów znalazła się kwestia dopłat do nawozów, walka z ASF czy przetwórstwo rolne. Premier zapewnił rolników o wsparciu. Zaznaczył też, że rząd zajmuje się problemami z jakimi boryka się dziś polska wieś.

46 komentarzy

 1. Żeby być politykiem nie wolno mieć wstydu, trzeba być chamem do szpiku kości ludzie z innymi poglądami tam się nie dostaną

  • Dokładnie… Polityk to jest osoba która patrząc Ci w oczy tak cię omota że sprzeda Ci twoje własne majtki które masz na sobie ….

  • Tylko niech pomogą rolnikom tym co mają do 10ha bo oni nie mają praktyczne żadnego wsparcia a nie baorom biznesmenom przemysłowcom co mają niewiadomo ile i praktycznie za takiego rolnika bìoro za 100sto takich mniejszych gospodarstw a ten mniejszy gospodarz nie ma w ogóle wsparcia

 2. a czerśniaki w to uwierzo

 3. Protestują rolnicy to niech sobie protestują, mają do tego prawo w demokratycznym kraju. Dzięki temu może jakiś kompromis osiągną. Jak pamiętam, to za Tuska rolnik był dymany na wszystkie sposoby, a jak zaczęli protestować to ich lali zimną wodą i pałami, że o strzelaniu do rolników z gumowymi kulami nie wspomnę.
  Kto wie może jeszcze wrócą tamte czasy kiedy to wyznawcy „tuskolandii” znów podczas protestów rolników będą do nich strzelać, tyle że tym razem nie gumowymi kulami ale amunicją ostrą.

  • Nie kłam trolu

   • Rozumem chłopie od gnojowicy jak widać nie grzeszysz, a wystarczyło siąść przy kompie i szczegółowo poklikać w naszej historii. Był byś wtedy ciutkę mądrzejszy, chociaż jak masz problemy z myśleniem, to i nawet przeszczep mózgu nic tu nie pomoże.

 4. Pinokio prawdę wam powie, naiwniacy, sami ich wybraliscie.

 5. Jak on pięknie kłamie.

 6. To jest początek końca 😀

 7. X-X-X-X-X--X-X-X

  Zrobi rolnikom „Rolniczy ład” i się chłopaki już nie pozbierają.
  I co, warto było głosować na PiS drodzy rolnicy?

 8. Morawiecki czeka na decyzję Komisji Europejskiej w sprawie dopłat do nawozów? A czy przypadkiem przewodniczącym KE do spraw rolnictwa nie jest Janusz Wojciechowski z Pis ? Ciemny pisowski ludek znowu łyknie bajkę, że nie da się bo Tusk nic nie robi ?

 9. PO pokazało przez 8 lat że nic nie potrafi.