690 680 960

Wbił się oplem pod naczepę ciężarówki. Kierowca zginął na miejscu

Policjanci ustalają okoliczności wczorajszego, tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 12. Nie żyje kierowca opla, który uderzył w tył naczepy pojazdu ciężarowego.

Wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 12, w miejscowości Jankowice, na odcinku pomiędzy Lublinem a Chełmem, doszło do zderzenia auta osobowego z samochodem ciężarowym.

Policjanci ustalili wstępnie, że 40-letni mieszkaniec powiatu puławskiego, kierujący pojazdem marki Opel Corsa najechał na tył zaparkowanego na poboczu drogi samochodu ciężarowego marki DAF. Pojazdem tym kierował 30-letni obywatel Ukrainy.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Niestety w wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca opla. Kierujący ciężarówką był trzeźwy. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku.

2018-07-14 10:35:01
(fot. Policja Chełm)

7 komentarzy

 1. … Lampy chłopu potłukł!

 2. Pierdołek pospolitek

  To co wywinął, nieodżałowanej pamięci, tragicznie zmarły, nazywają opłatą za gapiostwo.
  Niechby więcej uwagi poświęcił temu co robi, a żyłby. Być może długo i szczęśliwie.

  • Weź chłopie idź się wyspać, albo chociaż na grzyby, bo przynudzasz pod każdym tematem…

   • To nasz przyjaciel wspanialy sportowiec sportów siłowych.
    Zachowajcie te komentarze i uszanujcie jego godna osobę.

    O Was tez ktos kiedys moze tak napisać.

    Odpoczywaj w pokoju Pawle

 3. Hejtowanie nie jest rozrywką inteligentnych ludzi. Opanujcie się z tymi pustymi i uszczypliwymi komentarzami, macie na to odwagę bo jesteście anonimowi a w rzeczywistości jesteście zakłamani i dwulicowi Szkoda człowieka jaki by nie był Każdy ma swoje za uszami Też mial bliskich i rodzinę, z szacunku do nich przestańcie kłapać dziobami Wyrazy współczucia dla bliskich

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas