Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wbił się oplem pod naczepę ciężarówki. Kierowca zginął na miejscu

Policjanci ustalają okoliczności wczorajszego, tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 12. Nie żyje kierowca opla, który uderzył w tył naczepy pojazdu ciężarowego.

Wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 12, w miejscowości Jankowice, na odcinku pomiędzy Lublinem a Chełmem, doszło do zderzenia auta osobowego z samochodem ciężarowym.

Policjanci ustalili wstępnie, że 40-letni mieszkaniec powiatu puławskiego, kierujący pojazdem marki Opel Corsa najechał na tył zaparkowanego na poboczu drogi samochodu ciężarowego marki DAF. Pojazdem tym kierował 30-letni obywatel Ukrainy.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Niestety w wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca opla. Kierujący ciężarówką był trzeźwy. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku.

2018-07-14 10:35:01
(fot. Policja Chełm)

7 komentarzy

 1. … Lampy chłopu potłukł!

 2. Pierdołek pospolitek

  To co wywinął, nieodżałowanej pamięci, tragicznie zmarły, nazywają opłatą za gapiostwo.
  Niechby więcej uwagi poświęcił temu co robi, a żyłby. Być może długo i szczęśliwie.

  • Weź chłopie idź się wyspać, albo chociaż na grzyby, bo przynudzasz pod każdym tematem…

   • To nasz przyjaciel wspanialy sportowiec sportów siłowych.
    Zachowajcie te komentarze i uszanujcie jego godna osobę.

    O Was tez ktos kiedys moze tak napisać.

    Odpoczywaj w pokoju Pawle

 3. Hejtowanie nie jest rozrywką inteligentnych ludzi. Opanujcie się z tymi pustymi i uszczypliwymi komentarzami, macie na to odwagę bo jesteście anonimowi a w rzeczywistości jesteście zakłamani i dwulicowi Szkoda człowieka jaki by nie był Każdy ma swoje za uszami Też mial bliskich i rodzinę, z szacunku do nich przestańcie kłapać dziobami Wyrazy współczucia dla bliskich