W tych gminach naszego regionu na Karola Nawrockiego głosowali niemal wszyscy. To rekord w skali kraju
16:33 02-06-2025 | Autor: redakcja

Wyborcze emocje z godziny na godzinę opadają, jest to jednocześnie czas podsumowań niedzielnych wyborów prezydenckich. Okazuje się, że na blisko 2,5 tys. gmin w Polsce, trzy z największym poparciem dla Karola Nawrockiego znajdują się w naszym regionie.
Rekordowe w skali kraju 94,66 proc. głosów uzyskał on w gminie Godziszów w powiecie janowskim. Z 3 521 oddanych głosów, aż 3 333 przypadło dla Nawrockiego. Na jego przeciwnika głosowało tam zaledwie 188 osób, co daje 5,34 proc.
Na drugim miejscu jest położona tuż obok gmina Chrzanów, gdzie Karol Nawrocki zyskał 94,40 proc. głosów, a na czwartym sąsiednia gmina Dzwola z wynikiem 92,82 proc. Trzecie miejsce zajęła gmina Kulesze Kościelne w województwie podlaskim – 93,31 proc., a piąte gmina Przytuły także z Podlasia – 92,72 proc.
Automatycznie te same gminy są obszarami, gdzie Rafał Trzaskowski miał najniższe w Polsce poparcie. Natomiast w przypadku Karola Nawrockiego jest to warszawski Wilanów, gdzie zyskał on 22,28 proc. głosów. Warto przypomnieć, że w pierwszej turze rekordowe poparcie Nawrocki uzyskał w gminie Chrzanów. Było to wówczas 64,95 proc. głosów.
Wstyd mieszkać w tym zacofanym powiecie i pośród tak ciemnej masy wysłuchanej dziada z Żoliborza…katolic gorliwi a na krętacza i oszusta zagłosowali…co za hipokryci
Pakuj manatki i możesz się zabrać razem z wałęsa on tez strzelił focha 😀
Rusyfikacja do dziś spełnia swoją misję.
Niestety masz rację, chociaż u nas nie jest aż tak źle jak w zachodniopomorskim, zasiedlonym Ukraińcami z Akcji Wisła.
rusyfikacja?wracaj do Lwowa
Jako Polka, z wielką chęcią. Problem w tym że przez głupotę Polaków Lwów jest dłużej miastem Ukraińskim niż był Polskim.
a rusofobia nie boli , a szkoda
Czekać aż ułaskawi wąsika Kamińskiego i Romanowskiego by mógł wrócić z Węgier.
Żal mi mego kraju Polski gdzie oszust i kibol jest ideałem godnym wyboru a bezmyślność wyborców aż gryzie w oczy, łykają wszystkie kłamstwa „guru” z Żoliborza bo „une dajo”. Niby publicyści ochoczo rozpowszechniają fałszywe informacje że zabiorą wszystkie + trzynastki i czternastki, że będzie jednowładztwo gdy wygra Trzaskowski a gdy rządził PiS i był prezydentem Duda to oczywiści nie była władza w jednym ręku
No proszę – ubekowi wyrównali to se laptopa kupił i teraz na soku z buraka dorabia. Gdy PIS z Dudą rządził to nastąpił wreszcie normalny rozwój całej Polski. A co było za tuska i komoruska ? Ano zamachy i piątkowe samobójstwa ,ambergoldy ,skoki wołomińskie ,likwidacja ocalałych jeszcze stoczni ,zwijanie wojska i policji, wyprzedaż wszystkiego co się dało i potężna dziura budżetowa że aż ludziom OFE ukradli aby ją zasypać .Mądrzy Polacy to już po nocnej zmianie podziękowali tym oszustom. Niestety znaleźli się naiwni i głupi że po raz trzeci dali się zmanipulować i oszukać!
emeryt – jeśli nim jesteś to życie nic cię nie nauczyło POza pisaniem bzdur i wychwalaniem „dobroci przyjaciół z za Odry”- a może Ty POgrobowiec folksdojcza albo POmazaniec Ilicza .!!
Tępe czereśniaki wybrały alfonsa.
Proponuję, niech zasilą jego stajnię?
cici- zawijaj rękawy i na plantację do baora za Odrę , jak POpracujesz 10-12 godzin dziennie to może mózg wznowi Ci myślenie i wreszcie będziesz chciał mieć coś swojego – na początek .!! Zasada jest jedna : dopuki nie dostaniesz PO dupie aż POt POcieknie nie zrozumiesz tego co cię otacza ..!!!
Tępe czereśniaki głosują na KO
W tych gminach powinny powstać wysypiska i spalarnie śmieci.
Tępe czereśniaki głosowały na Bonjura
No i z automatu powinny zostać , do tych gmin zablokowane jakiekolwiek pieniążki z Uni .
Naprawdę tak powinno być . Przecież to mistrzowie hipokryzji .
dyzme wybrali jełopy
Ale wstyd . K .. wa
Jak ci wstyd, to się nie podpisuj, K .. wo.
Pycha kroczy przed upadkiem, mieliście prezydenta dwie godziny..!!
Zobaczymy jak dopłaty bezpośrednie zlikwidują 🤣🤣🤣