690 680 960

W szpitalu w Łęcznej zmarła dwuletnia dziewczynka, poparzona w pożarze domu. W ogniu zginął jej ojciec

Pomimo wysiłków lekarzy, w weekend zmarła 2-latka z Leżachowa, która w lutym doznała ciężkich poparzeń prawie całego ciała w wyniku pożaru domu. Dziewczynka przebywała w szpitalu w Łęcznej.

We Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej zmarła dwuletnia Anielka, która doznała ciężkich poparzeń ciała w wyniku pożaru domu. Zdarzenie miało miejsce pod koniec lutego w miejscowości Leżachów w sąsiadującym naszym regionem powiecie przeworskim. Około godziny 22 w jednym z domów jednorodzinnych doszło do wybuchu i pożaru.

W budynku przebywał 30-letni mężczyzna ze swoją dwuletnią córką. Kobieta znajdowała się w szpitalu, gdzie tego dnia miała urodzić drugie dziecko. Kiedy w środku pojawił się ogień, ojciec dziewczynki zdołał ją wynieść na zewnątrz. Sam chwilę później stracił życie. Dzieckiem zaopiekowali się sąsiedzi, gasząc płonące na nim ubranie.

Dwulatka w ciężkim stanie trafiła do szpitala w Łęcznej. Miała poparzone 80 proc. ciała i przez cały czas była utrzymywana w śpiączce farmakologicznej. Pomimo wysiłków lekarzy, w weekend Anielka zmarła.

(fot. lublin112)

13 komentarzy

  1. Wyrazy współczucia dla mamy i rodziny bo sama coś podobnego przeżyłam… 😭😭😭

Kursy walut

  • USD 3.981zł 0.84%
  • GBP 5.035zł 0.57%
  • EUR 4.3492zł 0.38%
  • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas