Nie spojrzał na znaki, na skrzyżowaniu zderzył się z fiatem (zdjęcia)

Kolejny kierowca wjeżdżając na skrzyżowanie, na którym nie działała sygnalizacja świetlna, nie zastosował się do znaków drogowych. Na szczęście tym razem nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Są jednak utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 13:40 na ul. Lipowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Marii Curie-Skłodowskiej i Okopową zderzyły się dwa samochody osobowe: fiat i honda. Na miejscu interweniowała policja i zespół ratownictwa medycznego.

Jak wstępnie ustalono, kierujący hondą mężczyzna jechał ul. Marii Curie-Skłodowskiej od strony ul. Akademickiej. Wjeżdżając na skrzyżowanie, na którym nie działała sygnalizacja świetlna, nie spojrzał na znaki i wymusił pierwszeństwo przejazdu. W wyniku tego doprowadził do zderzenia z fiatem, którego kierowca poruszał się ul. Lipową w kierunku Al. Racławickich.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl, nadesłane – Kamil)

Zobacz również

17 komentarzy

 1. Selekcja naturalna..

 2. To skrzyźowanie jest tak czytelne , a jednak znajdzie się karakan co ma gdzieś wszystkie zasady.

 3. Kurcze zawsze miało byc zielone, dobrze ze burakow mniej bo by zawalili caly lublin myslenie to nie wirus, nie boli

 4. LBL to czego tu się spodziewać

 5. Może czas najwyższy wziąść się za egzaminatorów i ośrodki szkolenia kierowców, bo z kont bierze się tylu głąbów na drogach

 6. co to za oszczednosci z wyłączenia sygnalizacji chyba że chodzi o zwiększenie kolizji i ofiar juz jedna poszła z Choin do św.piotra

  • Oszczędność jest ogromna. Ludzki czas, paliwo, pieniądze i wyłączenie sygnalizacji wymusza myślenie u ludzi bo jak kiedyś zabraknie prądu to sobie nie poradzą.

 7. Jak nie działała jak działała.Świeciła na żółto(mrugała) a kierowca hondy zawsze jeździł na tym kolorku bo jemu można to i teraz pojechał.

 8. Nie ogarniam tej głupoty z wyłączeniem sygnalizacji?! sterownik się za bardzo męczył przy pracy czy przechodzi kwarantannę?

 9. Bardzo dobrze, że sygnalizacja jest wyłączona, wszystko jest dla ludzi, tylko teraz troche strach jeździć po mieście bo tylu głąbów sie ujawnia, że na pierszeństwie robi sie bardziej niebezpiecznie niż na podporządkowanej.

 10. Rzadko piszę komentarze, ale jak widzę co się teraz dzieje przy znikomym ruchu to szlag mnie trafia. Jaką trzeba być amebą żeby spowodować kolizję…. Powinni odrazu przy takich kolizjach zabierać pj. Dojeżdżasz do skrzyżowania patrz na znaki, a jak się zamyśliłeś i nie ogarnąłeś to zwolnij albo zatrzymaj się przed wjazdem…

 11. włączcie myślenie zwolennicy zielonego ,mi zwalnia was to z myślenia,życiowe niedorajdy

 12. Niestety widać poziom naszych kierowców.
  Proponuję jak najszybciej włączyć jednak sygnalizację bo zdarzeń na pewno będzie dużo więcej.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.1503zł 0.38%
  • GBP 5.0538zł -0.01%
  • EUR 4.5234zł -0.29%
  • CHF 4.2688zł -0.23%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online
   Pilecki.Raport