W sobotę gwiazdy polskiej muzyki tanecznej wystąpią na Arenie Lublin. Mamy dla Was bilety

W najbliższą sobotę 1 lipca, Lublin stanie się stolicą polskiej muzyki tanecznej. Na Arenie Lublin odbędzie się Polo Hit Festival. Przygotowaliśmy dla Was 10 biletów na imprezę.

To będzie pierwsza tak duża impreza tego typu w Lublinie. Ośmiogodzinny koncert podzielony został na cztery części. Na początku wystąpią finaliści i laureaci 5. edycji popularnego talent show „Disco Star”. W drugiej części imprezy usłyszymy koncert 20 najgorętszych premier muzycznych ostatniego roku. Następnie odbędzie się koncert jubileuszowy z okazji 25-lecia scenicznego Shazzy. Wydarzenie to poprowadzi Sławomir Świerzyński, lider zespołu Bayer Full. W czwartej części festiwalu, odbywającej się pod hasłem „Najlepsi z najlepszych”, usłyszymy największe hity disco polo w wykonaniu największych gwiazd.

Na scenie wystąpi łącznie ponad dwudziestu wykonawców, Jak zapewniają organizatorzy, emocji z pewnością nie zabraknie. Wśród gwiazd muzyki tanecznej, swoje największe przeboje zaśpiewają: Weekend, Bayer Full, MIG, Power Play, Czadoman, Marcus P, Fanatic, Kordian, Camasutra, B-QLL, Eratox, Jagoda, Megustar, Stereo, Faster, Fisher & Rutkowski, Zajefajni, Lili czy też Mirami. Tradycyjnie podczas imprezy uhonorowani zostaną artyści działający i odnoszący sukcesy na rynku disco polo i dance.

Cały czas w sprzedaży dostępne są bilety na imprezę. Można je nabyć w Internecie za pośrednictwem stron: twójbilet24.pl, ebilet.pl oraz w kasach stadionu w dniu koncertu. Ceny wejściówek na trybuny zaczynają się od 24,90 zł, bilety na płytę Areny można nabyć już od 29,90 zł.

Dla naszych czytelników mamy 10 jednoosobowych wejściówek na imprezę. Otrzymają je osoby, które najlepiej wyjaśnią, dlaczego to właśnie im mamy przekazać bilety. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: [email protected] do godziny 20 w czwartek. Co ważne, bilety trzeba będzie odebrać w naszej redakcji przy ul. Nałęczowskiej 51A w piątek w godzinach od 9 do 15.

41

(fot. nadesłane)
2017-06-29 00:37:14

Zobacz również

10 komentarzy

 1. Wieś tańczy i śpiewa…

 2. wow, zawijam kiecę i lecę…

 3. Witajcie. Moja mama (Halina) ma imieniny w sobotę i uwielbia disco polo. Zawsze chciała pojechać na koncert na żywo ale nie miała okazji niestety. To byłby dla Niej idealny prezent imieninowy… Liczę na Was Redakcjo, że pozwolicie mi spełnić Jej marzenie…

 4. Hejka. Bardzo Ja i Mój narzeczony lubimy Disco Polo i chcielibyśmy pójść, na dodatek mój narzeczony miał niedawno imieniny i nie dostał prezentu ale te bilety na koncert Disco Polo były by dla niego bardzo idealnym prezentem. Liczę na Was że pozwolicie mi spełnić Jego marzenia:) Pozdrawiam Ania

 5. Te komentarze to jakaś prowokacja? Ludzie, czy wy czytacie informacje zawarte w artykule czy po prostu piszecie komentarz? Wyraźnie jest napisane, że należy kontaktować się poprzed email.

 6. Sens budowy stadionu za 200mln...

  Jaki był sens decyzji budowy stadionu za 200mln zł w najbiedniejszym regionie unii?
  Więc teraz widzicie, na co przejadane są te mega środki 200 000 000 zł.. Zabawa, disco-polo, dożynki, targi ślubne.
  A rozwój? – to brzmi dumnie… Oj, miałeś chamie złoty róg!

 7. Nie dziękuję. Szanowna redakcjo sami sobie chodźcie na takie imprezy. miłej zabawy.

 8. Miasto inspiracji??? To ma być Miasto Inspiracji się pytam?? Głęboka wieś!! Ot cały ten wasz lublin. Dawno już to mówiłem, teraz widzicie?

 9. Pampalini łowca zwierząt

  Uwielbiam Shazze ale tylko w playboy-u

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7336zł -0.03%
  • GBP 5.2657zł 0.08%
  • EUR 4.5285zł -0.05%
  • CHF 4.1567zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Zielona Gra Miejska
  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie