Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

W piątek rozpoczną się blokady dróg. Znamy pierwsze miejsca, gdzie będą protestować rolnicy

Na kilku drogach krajowych i wojewódzkich w naszym regionie rozpoczną się w piątek akcje protestacyjne rolników. Trasy mają być zablokowane. Pikietujący wskazują, iż walczą też o bezpieczeństwo żywnościowe kraju.

102 komentarze

 1. Bede w piatek jechal do pracy a wiesniaki zablokuja mi most w annopolu!wyjazd do warszawy a nie mi odbierac chleb na te wasze krusy!!!

 2. Niech stoją zobaczymy jak długo wiosna tuż tuż a tu trzeba orać

 3. Rolnik francuski, to blokuje rynek przed polską żywnością, bo uważa ją za niskiej jakości, więc jak to w końcu jest?

 4. Blokady i protesty w wielu krajach Europy. Ale żadne media tego nie pokazują. Tak samo z Meksykiem. Takie to one wolne?

 5. Tylko drogi? Czy tory też i rzeki moż(rz)e także ??

 6. Banda nie powiem czego. Blokujcie sobie urzędasów w Warszawie. Jeśli stanę w tej blokadzie, to w sklepach będę wybierał produkty zagraniczne. Taka lokalna solidarność? Jak trzeba to namawiają do kupowania produktów od lokalnych rolników. Ale teraz ci lokalni odwdzięczą się utrudniając życie tym, co wpierają ich na co dzień. Geniusze! Czyli jednak coś jest w tym „chłop żywemu nie przepuści”.

 7. Tytus idź się leczyć na nogi bo na głowę to juz za późno

  • Jak kończy się siła argumentów, wchodzą argumenty siły, prawda bernard? Tytus dobrze argumentuje głupotę protestu w tej formie. Ty zaś prezentujesz poziom mułu i wodorostów.

 8. Również zrobię zakupy w Niemieckim sklepie kupując zagraniczne produkty!!!!! Liczę na opodatkowanie podatkiem VAT , PIT i ZUS tego robactwa jakim jest rolnictwo!!!!!!!!

 9. W Niemczech cały kraj jest zjednoczony, wiedzą że w tym momencie rolnicy strajkują dla nich wszystkich, oni nie lubią jeść słabej jakości jedzenia, do nas importowane jest tylko gorszej jakości, a to my mamy problem ze strajkami, i to gdzie ? W Lublinie, wschodnie kresy Państwa, w całym kraju uważany za największą wieś w Polsce, to wy macie problem z tym, że ktoś robi coś dla was, skończą się produkty tanie, jak nie będzie produkcji żywności, wy serio myślicie że jak u nas nie będą produkować to Ukraina swoje odpady będzie dalej nam za grosze sprzedawała ? Będziemy jeść gów**, chorować, umierać, i płacić za to 2x tyle, ale wam przeszkadza zablokowana droga, a myślenie perspektywiczne to raczej nie w tym kraju.

  • A co nam pomoże zablokowana droga? W Brukseli zobaczą zablokowany Chodel i pomyślą: to straszne, musimy natychmiast spełnić ich postulaty.

   • W Belgi byłem w zeszła niedzielę, polecam pojechać i Tobie, zobaczyć jak może wyglądać strajk, w tv tego nie pokazują, w sklepach nie ma nic, a ludzie na każdym kroku popierają strajk. Zastanawia mnie dlaczego zachód tak zgodnie idzie za tym, a wschód co ? Widać z kim trzyma ta część Polski

 10. Dobrze że Lublin 112 o tym informuje bo w innych mediach cisza..!!

Dodaj komentarz

Z kraju

Wiadomości z info112