Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

W piątek rozpoczną się blokady dróg. Znamy pierwsze miejsca, gdzie będą protestować rolnicy

Na kilku drogach krajowych i wojewódzkich w naszym regionie rozpoczną się w piątek akcje protestacyjne rolników. Trasy mają być zablokowane. Pikietujący wskazują, iż walczą też o bezpieczeństwo żywnościowe kraju.

102 komentarze

 1. spadaj ruski trollu!

  Gdyby nie ta Unia, to byśmy byli gospodarczo na poziomie Ukrainy…
  Już Brytyjczycy byli tacy do przodu i kilka lat po brexicie okazały się dwie rzeczy:
  1. że to jednak nie był taki dobry pomysł,
  2. że wszystko zainicjowali i wspierali twoi krajanie z Kremla.

  • Co ty bredzisz pustaku Wielka Brytania jest dumna że opuściła eurokołchoz i nie musi już utrzymywać lewackich darmozjadów.

   • spadaj ruski trollu!

    Rolnicy są dumni, że padają jak muchy, bo bez dopłat nie są w stanie konkurować z produktami z UE, na które na kontynencie biorą dopłaty. Firmy jakkolwiek zaangażowane w wymianę handlową są zadowolone z dodatkowych ceł i powrotu VATu. Firmy produkcyjne i usługowe, którym coraz ciężej o pracownika otwierają szampana!
    Tylko takim ruskim frędzlom jak ty się podoba, bo was nauczono w ruskim kołchozie, że się z złudną dumą możecie najeść… Zaciśniecie zęby i z uśmiechem na ustach wychwalacie wielką rosję, $rając do wychodka, co nie?

 2. DLACZEGO nie zablokują Warszawy i miejsc związanych z ministerstwami odpowiedzialnymi za problemy rolnictwa .JEZELI utrudnią mi pracę, która związana jest z mobilnością, z miłą chęcią BEDĘ wybierał produkty z poza Polski.

  • Nikt z Lublina nie pojedzie ciągnikiem do Warszawy.

  • A dlatego, że nie mają jaj jak rolnicy z Belgii którzy ruszyli na Bruksele.Latwiej rolnikom po znęcać się nad kierowcami

 3. W Polsce stosuje się więcej antybiotyków do produkcji zwierzęcej niż w europejskich potęgach rolniczych – alarmuje „Rzeczpospolita”.
  Czytaj więcej na interia

  • interia to kodziarska szczekaczka

  • Ze ścieku brać info pogratulować braku rozumu

  • A świstak zawija sreberka. W Holandii potrafią odchowywać prosięta odsadzając od razu od lochy, bo ta jest faszerowana hormonami i zaraz zapładniana. W Polsce już są zachodnie fermy, pod ich kontrolą weterynaryjną i według zachodniej technologii żywienia. Interia i prawda całą dobę 😉

  • Haha Rzeczpospolita źródło wiedzy weź się nie osmieszaj

 4. Miała wieś jednego mądrego człowieka w Sejmie to Pan Lepper który chciał i mógł coś zmienić i zadbać o rolnicze interesy za dużo wiedział o swoich koalicjantach i skończył marnie teraz na wsi godnie żyją tylko chłoporobotnicy znienawidzeni w mieście

 5. Wystarczy zablokować wszystkie dostawy do marketów i sklepów spożywczych po kilku tygodniach z głodu ludzie z miasta sami na piechotę ruszą na Warszawę obalić ten nie rząd .

  • Ale co ty czybie chcesz blokować? Przecież sam ze swoją rodziną tam kupujesz.
   Wy wieśniacy jesteście chorzy. Nic nie robicie. Nie trzymacie krow ,świń. Siedzicie bezczynnie.

  • Albo zrobią porządek z blokującymi drogi. Tacy mądrzy, to czemu nie pojedziecie do Brukseli? Wasi reprezentacji z piss w UE co zrobili w tej sprawie?

 6. A gdzie główny dowódca blokad kołodziejczak teraz dla niego jest ok i nie ma agrounii w protestach. ludzie którzy z nim byli powinni chyba być teraz zadowoleni i swietować zwycięstwo

 7. Policja musi to usuwać UDRAZNIAC ruch!
  Policja ma ustawowy obowiązek aby chronić obywateli.
  Muszą być mandaty. Ruch nawet na wsiowych drogach musi się odbywać normalnie.
  To wszystko te nielegalne działania będą zgłaszane.

 8. A Ja zachęcam do protestu wszystkich pracujących za kółkiem w żniwa.
  Zablokujmy drogi i dojazdy do pól kombajnom i ciągnikom niech kosza w deszczu skoro rolnicy nie szanują pracy kierowców.
  Mają gdzieś jak rozliczymy czas na tachografie lub gdzie dojedziemy i kiedy przez ich blokady drug.
  Zamiast blokować i utrudniać życie politykom tym którzy są winni tej sytuacji w rolnictwie uczepili się niewinnych ludzi ciężko pracujących.

 9. Cały sercem z rolnikami w nich całą siła może oni nas obronią przed chorą polityka głupawej Brukseli bo na Tuska i jego bandę nie ma co liczyć.

 10. Max zacznij myśleć a nie czytać bzdury skoro tak uważasz że polscy rolnicy szprycuja krowy byki cielaki kury itd antybiotykami to spróbuj takiego sprzedać do ubojni życzę szczęścia gdy ci się to uda bo jak wykryją Oj wtedy cie zaboli madralo internetowy beż pojęcia o wsi I procedurach

  • Nie ośmieszaj się, ubojnie skopują nawet na pól żywe leżące chore krowy, tzw. leżaki dobijają i sprzedają jako pełnowartościowa wołowinę! Gdzie badają krowy , świnie czy drób na zawartość antybiotyków w organizmie przed ubojem? Nigdzie tego nie robią. W sklepach mięso oznaczone chów bez antybiotyków jest 2 razy droższy od reszty i być może to mięso jest faktycznie wyrywkowo badane.

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112