Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

W Kazimierzu Dolnym ustawili Aleję Milionerów PiS. „Niewyobrażalna skala okradania państwa”

Plansze prezentujące polityków Prawa i Sprawiedliwości, jak też osoby związane z tą partią, ustawiono w Kazimierzu Dolnym. Na każdej z nich znajduje kwota ich zarobków. Politycy KO zapowiedzieli, że zrobią pełną listę „tłustych kotów”.

93 komentarze

 1. Za rządów koalicji PO-PSL zwykły Polak zarabiał 6 złoty brutto gdzie paliwo kosztowało 3,80-4,20 złotych za litr. Za godzinę pracy można było kupić niecałe 1,3l paliwa. A pieniądze z OFE które Ryzy miał wpłacić do ZUS-u gdzie się podziały? Z obliczeń samego ZUS-u brakowało 12 mld złotych. Czy pan Michał Krawczyk i inni koledżu partyjni pracowali kiedykolwiek za 6 złotych brutto za godzinę? . Czy będąc posłem jest na utrzymaniu społeczeństwa?

  • nie kryty krytyk

   za PO płaciłem zusu 800 zł za pisu płacę 2300 zusu. więc w”uj” mnie obchodzi ile mogłem kupić litrów paliwa.
   jezęli chcesz już dyskutować pisowcu o paliwie. jak to możliwe że 2000 zł bym stracił tankując paliwo na koniec poprzedniego roku, a nie 1 stycznia tego roku.
   Vat znacznie zmieniony cena ta sama. czyli przed końcem roku, przedsiębiorcy kupujący olej napędowy, płacili Orlenowi 6,5 przy Vacie 8 %, a potem 6.5 przy Vacie 23%. czyli przed grudniem orlen miał nadplanowego zysku conajmniej złotówke na litrze. a ty za przeproszeniem durniu, będziesz pisał że miałeś litr za godzinę pracy.
   przecież to nawet śmieszne nie jest to jest przykre.
   15 lat temu mając 5 zł w sklepie miałeś picie loda chipsy, i starczyło na cukierka. teraz jak idziesz z 5 zł do sklepu to chleb kupisz i tyle, więc najpierw polecam zapoznać się z ekonomią cenami, wzrostami cen wzrostami budżetu KPRM, a potem pisać o paliwie do godziny pracy.
   sklep zatrudniający 5 osób płacił 4000 zusu, teraz płaci 10 tys, i nie ze swoich takim idiotom jak ty podniesie cenę i to ty płacisz, ale w tej swojej durnej głowie nie zrozumiesz i tak tego.
   ile złodziei z „PEŁO” zamknęli ci twoi bohaterowie, i karakan który tak skakał że pozamyka wszystkich, bo jak na razie to więcej polityków pisu za korupcje i załatwianie prawa jazdy i innych takich odpadło.
   ale taki idiota bez mózgu jest pożyteczny nie myśli ale X postawi.
   a pisuary z platfusami za kamerami wódkę razem piją.

   • Tylko pustaku teraz cztery razy się więcej zarabia niż za PO

   • Bolesław się wałęsa

    A mnie uj obchodzi ile ty płacisz zusu imbecylu.Jak ci źle to wyjedź za granicę i do tego weź kredyt ,tak jeden z waszych durni polecał, albo weź sobie na doradcę własnego fryzjera jak jedna z waszych posłanek, może okaże się mądrzejszy od ciebie

  • Dokładnie

 2. Pełowskie gnidy was już nie ma.

 3. nieudana prowokacja

  A gdzie jest Kwasek z kwaskową jak reklamówkami pieniądze w Kazimierzu przekazywali w pudełkach PO butach. Problem jednak był taki że tych pieniędzy jakoś nie zarobili tylko je jakoś POzyskali. Miejsce jest dobre tylko troche obiektywizmu prosimy.

  • Może napisz o przekrętach PiSu , dlaczego na leczenie nie ma pieniędzy ,na kościoły,Rydzyka już są. A może jeszcze warto wspomnieć kto zasiada w radach ,ministerstwach czy też innych wysokich stanowiskach ludzie którzy nie mają żadnego doświadczenia wykształcenia po prostu są aby zbić majątki ,to jest cała rzeczywistość kaczogrodu

 4. Witam oglądając tv PIS to według nich PIS i spółka jest super a PO to banda złodziei aferzystów itd sek w tym że największe wały są za PIS rozwalona oświata służba zdrowia sądownictwo przemysł transport rolnictwo tak za PO nie było wszystko jakoś funkcjonowało a teraz nawet pozadnej armii nie mamy sprzęt oddali ukraincom itd itd

 5. Tfuska niech pierwsze rozliczą i te miliardy złotych które ukradli.

 6. Nie znoszę pisu, ale to, co robi w ostatnich tygodniach Krawczyk przechodzi ludzkie pojęcie! Chłopie, gdzie byłeś przez ostatnie 4 lata??? Nie zrobiłeś NIC jako poseł dla Lublina i Lubelszczyzny, a teraz uaktywniłeś się, bo zbliżają się wybory… I to z hasłami na miarę Tułajewa. Co za wstyd!

 7. ##### komuchów

  artykuł sponsorowany ???

  • Skąd ten pomysł?

   • ##### komuchów

    każdego tak promujecie? wystarczy przesłać fotki i już?

    • Zalecamy zapoznanie się z treściami na portalu. I nie mylenie słowa „promowanie” ze słowem „informowanie”.
     Miłej niedzieli.

     • ##### komuchów

      tzn każdy może przesłać swoje wypociny i będziecie o tym informować?

      • Nie Pan\Pani jest od oceny, co jest wypocinami, a co nie. Jak również od oceny tego, co interesuje naszych Czytelników. To, że Pan\Pani się nie zgadza z jakąś opcją polityczną, nie jest wyznacznikiem tego, o czym mamy informować, a o czym nie.
       Pozdrawiamy

 8. A ile majątku wasz tyfus ???? Boicie się powiedzieć

 9. Pb95 (1998 – 1,8zł, 2001 – 3,31zł, 2012 – 5,79zł, 2017 – 4,79zł)
  ON (2010 – 4,31zł, 2014 – 5,54zł, 2018 – 4,40zł, 2023.02 – 7,73zł, 2023.07 – 6,53zł)

  I wszystko jasne kto przyczynił się do wzrostu cen.

 10. Ale przynajmniej nie jedzą ośmiorniczek, nie kupują zegarków i dali kasę nierobom. Brawo pis! Mi to lotto teraz, głosuję na was. Może być tylko gorzej, bo ciemny lud to kupi. Kupi, ponieważ nie potrafi liczyć i myśleć. Dlatego mamy w szkolnictwie to co jest.

Dodaj komentarz

Z kraju