Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

W centrum miasta zaatakował nożem cztery osoby. Powodem była zazdrość o byłą partnerkę (foto, wideo)

Podszedł do stojących na targowisku trzech mężczyzn i zaczął zadawać im ciosy nożem. Następnie na sąsiedniej ulicy zaatakował kobietę. Mężczyzna odpowie za usiłowanie zabójstwa czterech osób.

Do dramatycznych scen doszło w piątkowy wieczór na terenie targowiska Zielony Rynek w centrum Tomaszowa Lubelskiego. Do trzech stojących tam osób podszedł 32-latek, który wyciągnął nóż, po czym zaatakował mężczyzn. Następnie nożownik oddalił się w kierunku ulicy Rynek. Tam podszedł do kobiety i również zadał jej cios nożem.

O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Po chwili na miejscu były już zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ratownicy zajęli się osobami poszkodowanymi, zaś funkcjonariusze ustalaniem okoliczności całego zdarzenia. Sprawca został szybko zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Badanie alkomatem wykazało, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli nietrzeźwi. Ranni mężczyźni w wieku 29, 42 i 56 lat, a także 34-letnia kobieta zostali przetransportowani do szpitala. Na szczęście rany były powierzchowne, a tym samym obrażenia nie zagrażały ich życiu i zdrowiu.

Jak ustalili policjanci, przyczyną ataku nożownika była jego zazdrość o 34-latkę jak też fakt, iż kobieta postanowiła zakończyć z nim związek. Po wytrzeźwieniu 32-latek usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa czterech osób. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

(fot. wideo – policja)

4 komentarze

  1. Jeżeli rany nie zagrażały życiu to odpowie za pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia

  2. co to za moda żeby chłop w leginsach chodził ?? wyciśnięty jak tirówka przy drodze.

  3. Marian masz rację ale to psychologa wina że dopuścił takiego czegoś do służby ,kiedyś nawet dziary by nie przeszły w widocznym miejscu

Z kraju