Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

W centrum miasta rzucili się na kobietę i usiłowali ją zgwałcić. W porę pojawili się policjanci

Podeszli do idącej ulicą kobiety, zaciągnęli ją w ustronne miejsce i zaczęli rozbierać. Jeden stał na czatach, drugi usiłował ją zgwałcić. Krzyki usłyszeli przechodzący w pobliżu policjanci. Obaj napastnicy najbliższe lata spędzą w więzieniu.

22 komentarze

 1. ROK czasu sędzia myślał. Myślał, że pracuje. 15tys miesięcznie za lenistwo dostają. Tu wyrok powinien być na 1 rozprawie. Winny mogli by się odwoływać i apelacja niech się toczy i 10lat.

 2. niezly podryw

 3. Za gwałt 3 lata. Za wniesienie głupiej racy na stadion grozi 5 lat. Śmiech

 4. Dobrze że nie trafili pod sąd z Krasnika , bo jak ofiara miała tam znajomości to dostaliby z automatu po 25 lat , a my podatnicy musielibyśmy przez ten czas ich utrzymywać .

 5. Co to za kara za taki czyn. To nie do przyjęcia że złapani na gorącym uczynku posiedzą tak krótko. Powinni dostać minimum 10 plus po 5 w szpitalu psychiatrycznym. Ich zachowanie odbiega mocno od normy to trzeba ich leczyć

  • Bzdura. A według ciebie zachowanie złodzieja który ci wyrwie torebkę i jeszcze zarobisz w twarz to nie odbiega od normy? To głupi gowniarze! Pewnie wcześniej nawet nie karani. Taka kara w zupełności wystarczy. Większość takich ma nauczkę do końca życia. Potem się boją kryminału.

 6. Szok współczuję tej kobiecie mam nadzieję, że dojdzie do siebie po tej traumie

 7. Gwałciciele i pedofile mają ciężko w więzieniu, będzie bolało

 8. ale piękna kara dowalić zboczeńcom z dychę co najmniej

 9. Wyrok to śmiech na sali. Żal.pl