690 680 960

W audi miał tablice od fiata, w organizmie prawie promil alkoholu. Nigdy nie miał prawa jazdy

Jechał audi z tablicami rejestracyjnymi z fiata. Jak się okazało miał w organizmie prawie promil alkoholu, wkrótce mężczyzna stanie przed sądem.

W sobotę wieczorem w miejscowości Oblasy w powiecie puławskim, policjanci zauważyli audi, którego kierowca poruszał się w podejrzany sposób.

Po zatrzymania auta i przebadaniu alkomatem okazało się, że 33-latek z gminy Janowiec miał w organizmie prawie promil alkoholu. Co więcej mężczyzna nie posiadał przy sobie prawa jazdy i jak przyznał nigdy go nie miał.

To nie koniec przewinień 33-latka. Po sprawdzeniu tablic rejestracyjnych pojazdu okazało się, że należą one do fiata.

Mężczyzna chcąc uniknąć konsekwencji za niezarejestrowanie audi sprowadzonego zza granicy zamontował do niego tablice rejestracyjne z pojazdu marki Fiat Punto.

Wkrótce mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. A za tablice od Punto ile mu grozi ?

  2. Zapraszam na Balladyny 10 z tyłu sklepu , 2 saaby 93 i citroen Cx z lewymi tablicami i bez OC. Może wreszcie ktoś by zrobił porządek z tymi złomami ?

  3. i dodaj jeszcze 4500 PLN do UFG bo na bank nie miał wykupionej polisy OC

    • on na żadne auto nie ma OC saab kombi DW 196 coś tam również nie ma a używa go prawie codziennie . Blachy zmienia wg widzimisię . Swego czasu miał takie same tablice na …. dwóch autach . Na jednym z przodu , na drugim z tyłu stojące niedaleko siebie ale Policja najwyrażniej się tym nie zainteresowała bo po interwencji patrolu / za dużo powiedziane/ czarne blachy wróciły na Saaba a na citroenie pojawiły się francuskie/ obecnie nie ma żadnych/. Kpina ze wszystkiego a wraków przybywa . SM najwyrażniej nie jest tym zainteresowana.

  4. Niezły mix i kumulacja.Normalnie debil i patola w jednym.

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas