Volvo uderzyło w drzewo. Kierowca nie wie jak to się stało

Policjanci wyjaśniają przyczyny dzisiejszego wypadku, do jakiego doszło na trasie z Lublina do Kraśnika. Samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 16:45 pomiędzy Strzeszkowicami a Niedrzwicą Dużą. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Kraśnik samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, ratownicy medyczni i policja.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierujący volvo mężczyzna jechał w kierunku Kraśnika. Na wzniesieniu zjechał nagle na lewą stronę jezdni, po czym auto wypadło z drogi i uderzyło w przydrożne drzewo. Kierujący pojazdem 25-latek został przetransportowany do szpitala.

Mężczyzna podróżował sam. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Nie potrafił wyjaśnić, w jakich okolicznościach doszło do zdarzenia.

(fot. lublin112)
2016-09-08 19:39:40

Zobacz również

34 komentarze

 1. Skąd tyle hejtu teraz w sieci? Jestem pewien, że ci agresywni świeci nie są. Sam nie jestem, więc nie rzucam kamieniem. Znam wiele osób, wiele jeżdżę, bez punktów i bez negatywnych emocji. Wypadki tu niestety są, statystyka, na taką ilość aut gdzie do wyjazdu rano z posesji czekam około 3min….
  Bardzo czekam i liczę na obwodnicę o której słyszałem od podstawówki a mam 37l… Obwodnicę dla mnie i moich dzieci, dla bezpieczeństwa. Swoją drogą jeżdżę sporo po Polsce i postęp cywilizacyjny w postaci ekspresowek i autostrad mnie zachwyca.

  • Jak to niewiele ludziom do szczęścia potrzeba – niektórym (tak jak np. „em iksowi”) obwodnica wystarczy.

 2. Masakra… Święci ludzie, wróżbici zrozumiecie gdy sprawa będzie Was dotyczyć. Nie rozumiem jak można napisać komentarz z przyczyną wypadku nie znając jej. Większość z Was pewnie tak robi skoro tak świetnie jesteście zorientowani w wypadkach.
  Wystarczy teraz tylko chwile pomyśleć i postawić się w tej sytuacji: Twój ojciec, syn, córka ktokolwiek bliski ma wypadek napiszesz na lublin112 że baran przez telefon rozmawiał czy inne brednie? Chyba nie?

  PS. Wróżbito Mecieju gdzie na 19 masz ograniczenie do 90??

  • Nie będę nawet komentował pytania apropos tego, gdzie na trasie LBN – Kra jest ograniczenie 90? NO PRZECIEŻ NIGDZIE, tam na całej trasie jest autostrada, w sumie 6 pasów, żadnych skrzyżowań, traktorów, koników…. można lecieć 140 …. POWODZENIA.

 3. sędzia (nie) sprawiedliwy

  idealnie w sam środek

 4. Warto by było też gościa wziąć na porządne badania pod kątem cukrzycy.

 5. abc – Zgadzam się. Każdego z nas może to spotkać…

 6. znam ludzi, którzy sie zakładaja w ile czasu przejada trase Lublin – Kraśnik… tak tak, 25 min to nie wyczyn…

 7. Jak doszło do wypadku:
  – Panie, widzisz to drzewo?
  – Widzę.
  – No, a on nie widział.

  Teraz nieco poważniej. Biorąc pod uwagę ruch panujący na tej trasie aż dziw (i na szczęście) że nie „zagarnął” nikogo z przeciwległego pasa ruchu. Niedrzwica – Lublin to moja codzienna droga do pracy. Często włos się jeży na głowie obserwując co wyrabiają liczni kierowcy: wyprzedzanie na 3 czy 4; wyprzedzanie często pod górę na ciągłych, gdzie ruletką jest czy zza wzniesienia nie wyjedzie prawidłowo jadący pojazd; o znacznych przekroczeniach prędkości nie wspomnę; czy też mruganie światłami czy trąbienie gdy z szacunku dla mieszkańców Niedrzwicy bądź Strzeszkowic (dzieci na przejściach do szkoły, duży ruch rowerowy) chcę przejechać przez te miejscowości z dopuszczalną prędkością. Potem nie ma co się dziwić, że trup ściele się gęsto, a co najgorsze przeważnie giną niewinni ludzie.
  Po co tak gonić? Codziennie wyprzedza mnie – z narażeniem życia swojego i innych – kilku kierowców, a potem w mieście, na wysokości skrzyżowania Kraśnicka-„OBI”, Kraśnicka-Boh. M. C. stoi taki „miszcz” 2-3 samochody przede mną, a często i za mną, bo oczywiście wjeżdżając do miasta nie wytrzyma jak nie potasuje pasami…
  Z poczynionych obserwacji widzę że na 10 piratów przypada 5-6 „LKR”, 1-2 „LJA” 1-2 „Wx”…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska