Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Uwaga kierowcy! Od poniedziałku ulica Muzyczna zamknięta dla ruchu

Ważna informacja dla kierowców korzystających z przejazdu ul. Muzyczną. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów od poniedziałku 29 lutego, a tymczasowa organizacja ruchu może potrwać do czerwca.

Od poniedziałku 29 lutego na ul. Muzycznej zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Na odcinku od skrzyżowania z ul. Głęboką, ul. Narutowicza i ul. Nadbystrzycką do rzeki obowiązywać będzie zakaz ruchu i postoju. Dojazd do Szkoły Muzycznej będzie możliwy wyłącznie od ul. Szczerbowskiego.

Rodzice odwożący dzieci do szkoły, będą mogli wjechać w ul. Szczerbowskiego od al. Piłsudskiego lub przez ul. Ochotniczą od strony ul. Narutowicza. Bez zmian pozostanie wyjazd z ul. Szczerbowskiego w prawo w al. Piłsudskiego i przez ul. Strażacka w ul. Narutowicza. Przed bramą szkoły zostanie wygospodarowany szeroki plac umożliwiający zawracanie i powrót.

Zmiany związane są z przebudową ul. Muzycznej. Wykonawca kontynuuje budowę głównego kanału kanalizacji deszczowej oraz przystępuje do usuwania kolizji z siecią ciepłowniczą. Taka organizacja ruchu może obowiązywać nawet do czerwca.

2016-02-24 16:39:15
(fot. ilustr. lublin12.pl)

7 komentarzy

 1. no i elegancko, dzieki za info z wyprzedzeniem kilku dniowym!

 2. Oczywiście rowerami będzie można jeździć ?

  • niewyraźnie jest napisane, że
   ZAKAZ RUCHU
   ???!!!???!!!???!!!???!!!

   • Pedalarze nie znają i nie stosują przepisów ruchu drogowego nie mówiąc już o prostym zrozumieniu tekstu pisanego..

    • Za to gówniarzeria z beemek i golfów jest tym 'lepszym sortem’ kierowców jeśli chodzi o przestrzeganie przepisów i poszanowanie innych uczestników ruchu drogowego.

 3. Oj koreczki się zapowiadają, ciekawe czy sygnalizację przestawią…

 4. Dzieci i młodzież z dwóch dużych szkół artystycznych (muzycznej i plastycznej) oraz ich rodzice zostali totalnie zlekceważeni! Proszę zobaczyć jak dzisiaj wygląda dojazd do tych szkół. Jest to skandal! Brak dojazdu pojazdów ratowniczych. Wygląda na to, że nikt nie przejmuje się zdrowiem a nawet życiem dzieci. Rodzice nie mogą dojechać do szkoły aby dostarczyć tam swoje dzieci. Proszę zauważyć, że te dzieci targają ze sobą ciężkie instrumenty muzyczne. Budowa nie jest właściwie zabezpieczona: barierki oddzielające zawiązane taśmą, a nie ekrany zabezpieczające. To dziwne, bo na autostradach stawia się ekrany w szczerym polu, chyba dla bezpieczeństwa może zwierząt? O nasze dzieci walczymy, ale nikt nas nie chce słuchać. Jak widać najważniejszy jest dojazd do stadionu, to jest priorytet kosztem naszych dzieci. Nasze dzieci też mają prawo do nauki, teraz ją zakłócają ogromne koparki budowy warczące pod oknami sal lekcyjnych oddalonych 20m, nasze dzieci mają prawo do bezpieczeństwa! Ciekawe dlaczego nikt nie wziął pod uwagę najwyższego dobra NASZYCH DZIECI. Znów stadion wygrał. Skandal!!!!! A jeszcze Straż Miejska zarabia na mandatach, bo rodzice próbują gdzieś zaparkować na 5 min.! Gratulacje!!! Wyrozumiałości oczekuje się tylko od nas!!!