Uszkodził rogatki na przejeździe kolejowym. Droga jest zablokowana (zdjęcia)

Wstrzymany został ruch pojazdów w Miłocinie na drodze wojewódzkiej nr 830 Lublin – Nałęczów. Na przejeździe kolejowym uszkodzone zostały rogatki.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 14 w miejscowości Miłocin. Na przejeździe kolejowym uszkodzone zostały rogatki. To sprawiło, że zablokowany został przejazd drogą wojewódzką nr 830 Lublin – Nałęczów.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu dostawczego wjechał na przejazd w momencie, kiedy sygnalizacja świetlna tego zabraniała. W wyniku tego pojazd zaczepił o zamykające się rogatki doprowadzając do ich unieruchomienia. Na miejscu interweniowała straż ochrony kolei.

Jak nam przekazano, obecnie trwa oczekiwanie na przyjazd ekipy, która zajmie się naprawą rogatek. Z obu stron tworzą się korki. Wielu kierowców zawraca i szuka alternatywnych dróg przejazdu.

(fot. nadesłane)

Zobacz również

18 komentarzy

 1. Trzeba pokazać tego trepa w żółtym dostawczaku -pokażcie jego tablice rejestracyjne niech inni kierowcy dowiedzą się jak ten trep reaguje na migającą lampę ostrzegawczą o zamykającym się przejeździe dopierdzielić porządny mandat tak z pół pensji inaczej z naszych podatków pójdzie na naprawę tego przejazdu Komentarze tego typu że rozpędzony dostawczak nie nie mógł się zatrzymać przed opadającą zaporą to jakieś kuriozum myślowe.

  • mariano italiano

   „Komentarze tego typu że rozpędzony dostawczak nie nie mógł się zatrzymać przed opadającą zaporą to jakieś kuriozum myślowe.” – parafrazując Sapkowskego: Nie poznałbyś ironii nawet jakby z krzaków wyskoczyła i Cie w d*pe kopnęła…

  • LLB lub LSW

 2. W Miłocinie miał być wiadukt i nie byłoby problemu. Ale jednemu przyd.pasowi Prezesa objazd zahaczał o pole to i wiadukt zlikwidował a, że przy okazji zrobił dobrze (ha,ha ci co wiedzą to się śmieją) radnemu wojewódzkiemu PISu co to teraz może być nawet szefem PISu na Lubelszczyznę to tylko przypadek. Tylko PIS mógł na tak ruchliwej drodze zostawić przejazd kolejowy mając gotowe plany na wybudowanie wiaduktu. Ale czego się nie robi dla swoich, tylko dla swoich. Tak jak teraz, rządowa, z naszych podatków pomoc pokovidowa należy się tylko swoim samorządom, inni mają tylko na to płacić. Głosujta dalej na PIS a oni już dobrze wiedzą jak siebie urządzić.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7349zł 0.44%
  • GBP 5.2617zł 0.47%
  • EUR 4.5306zł 0.62%
  • CHF 4.1601zł 0.58%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika