Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Straciła panowanie nad pojazdem, doprowadziła do kolizji (zdjęcia)

Dzisiaj w miejscowości Niemienice doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Zdarzenie zakończyło się na uszkodzonych auta i mandacie karnym dla sprawczyni kolizji.

Do zdarzenia doszło w czwartek w miejscowości Niemienice w powiecie krasnostawskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu mundurowi ustalili, ze 65-latka kierująca oplem nie dostosowała prędkości jazdy do panujących warunków, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z chevroletem. Pojazdem tym kierował 65–letni mężczyzna.

Po zderzeniu opel wypadł z drogi i zatrzymał się w rowie. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Kobieta została ukarana mandatem karnym, otrzymała również 6 punktów karnych.

Straciła panowanie nad pojazdem, doprowadziła do kolizji (zdjęcia)

(fot. Policja Krasnystaw)

11 komentarzy

 1. Takie warunki weryfikują, kto jest pieszą/rowerową amebą, która przypadkiem weszła w posiadanie Prawa Jazdy oraz samochodu, a kto jest prawdziwym kierowcą, potrafiącym jeździć nawet pomimo zatrzymanego prawa jazdy czy orzeczonych zakazów jazdy.

 2. maksymalna prędkość na oblodzonej nawierzchni to 40km/h
  wbijcie to sobie do głowy
  a szczególnie auta FWD czyli badziewia przednionapędowe

 3. Dlaczego 40km/h, a nie 41 albo 38,5? A może jednak 20km/h?
  Tak ci wyszło z obliczeń, czy tak tylko bredzisz?

 4. To już druga Corsa dzisiaj – przypadek ?

 5. Romans wisi w powietrzu :).

 6. Do troszkę starszych. Pamiętacie jak jeździliśmy maluchami, dużymi fiatami, polonezami, samochodami z DDR, ZSRR i całego bloku, bez zimówek i takich dróg, a zimy były nie takie jak teraz i jakoś się dawało rade a teraz trochę śniegu i paraliż…

Z kraju