Uruchomiony został kolejny fotoradar w naszym regionie. To już piąte urządzenie do pomiaru prędkości na tej trasie

Jest to już piąte urządzenie do pomiaru prędkości na tej trasie. Zamontowano je na prośbę Urzędu Gminy. Dla kierowców, którym nowy fotoradar zdążył już zrobić zdjęcie, mamy jednak dobrą informację.

Działa już kolejny fotoradar w województwie lubelskim. Urządzenie znajduje się w miejscowości Brzeziny w powiecie łęczyńskim przy drodze krajowej nr 82 Lublin – Włodawa. Ustawione zostało w czerwcu, jednak do tej pory było zasłonięte czarną folią. Obecnie została ona usunięta a fotoradar aktywowano.

O lokalizację fotoradaru w tym miejscu zabiegała gmina Puchaczów motywując to licznymi kolizjami i wypadkami, do jakich dochodzi na tym odcinku trasy. Co więcej gmina pokryła wszystkie koszty związane z jego montażem. Jest to urządzenie znane kierowcom, którzy poruszali się drogą krajową nr 17 Lublin – Warszawa. Wcześniej zlokalizowane ono było w miejscowości Trojanów.

Jest to już piąte urządzenie do pomiaru prędkości na tej trasie. Fotoradary znajdują się również w Turce i Łuszczowie Pierwszym, do tego dochodzą dwa odcinkowe pomiary prędkości: w Łuszczowie Pierwszym i na wyjeździe z Łęcznej w kierunku Włodawy.

Dla kierowców, którym nowy fotoradar zdążył już zrobić zdjęcie, mamy jednak dobrą informację. Nie otrzymają oni listu ze zdjęciem i wezwaniem do zapłaty. Wszystko dlatego, że urządzenie jest obecnie testowane. Jednak za kilka dni tryb pracy zostanie zmieniony na właściwy i wtedy wszystkie przekroczenia prędkości zaczną być normalnie rozliczane.

(fot. CANARD)

25 komentarzy

 1. jak ktoś głupi niech płaci

 2. Radarów powinno być 100 razy więcej . Niech zarabiają, dofinansuja policję czy straż. Ważne aby Ci co jeżdzą za szybko płacili jak najwiecej. Dla mnie to żaden problem jeżdże przepisowo i powiem wam zwieksza sie ilośc kierowców jeżdzących spokojniej. Jak na dłoni widać cwoków co próbuja jechać zanacznie szybciej, a i oni jak wyprzedzą lewym pasem to po chwili zwalniają bo czuja sie nie swojo jadąc przez miasto szybciej niż inni. tylko kompletni degeneraci dalej zasuwają i tutaj policja łatwo może ich wyłapać tylko tego nie robi albo robi za mało. Fotoradary co 500 metrów mogą być I BARDZO DOBRZE. W Lublinie Nie Ma Radarówi JA NIE WIEM DLACZEGO. Powinno być min. 50 szt

 3. Kaski brakuje a więc radar goni radar radiowóz goni radiowóz podatek goni podatek i jak w tym kraju ma być dobrze jak te świńskie ryje uważają nas za tępaków którzy zapłacą za wszystko

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia