Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Umówił się na sprzedaż e-papierosa. Został pobity i okradziony

Umówił się z nieznanym mu mężczyzną na sprzedać e-papierosa. Po chwili został pobity i okradziony. Jeden ze sprawców został już zatrzymany.

W minioną sobotę policjanci z Lublina otrzymali zgłoszenie o rozboju na ul. Fabrycznej. Na miejscu mundurowi ustalili, że 15-latek umówił się z nieznanym mu mężczyzną na sprzedaż e-papierosa. Zainteresowany zakupem przyszedł razem ze swoimi czterema kolegami.

W pewnej chwili wszyscy zaczęli oglądać e-papierosa. Powstało zamieszanie, podczas którego jeden z mężczyzn zaczął oddalać się z urządzeniem. Gdy pokrzywdzony zareagował został powalony na ziemie i kopany po ciele.

Policjanci po zdarzeniu zaczęli sprawdzać sąsiednie ulice w celu zatrzymania sprawców. Na jednej z nich zauważyli młodego mężczyznę, który zainicjował spotkanie. Jak się okazało, był to 16-letni mieszkaniec Lublina. Młody mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty.

(fot. pixabay.com)

7 komentarzy

  1. Cudowny narybek, Temida zapewne tradycyjnie potraktuje jako mało szkodliwe społecznie, być może i pierwszy raz, tym samym zachęci i otworzy bramy do wielkiego światka przestępczego i bezkarności.

  2. Aż strach pomyśleć kim są jego przodkowie począwszy od najbliższych.

  3. Jak widać e-papierosy też są szkodliwe…

  4. niezła patola
    palenie szkodzi a czasem zabija:-)

  5. 15-latek umówił się na transakcję z 16-letnim MĘŻCZYZNĄ. jeszcze rok i sam będzie dorosły…

  6. E-palenie e-szkodzi.

Z kraju