690 680 960

Ulhówek: Potrącił pieszego motocyklem i uciekł. Trafił do aresztu

Policjanci z Tomaszowa Lubelskiego zatrzymali kierowcę motocykla, który potrącił mężczyznę i nie udzielając mu pomocy odjechał z miejsca zdarzenia. Teraz grozi mu kara do 4,5 roku pozbawienia wolności.

Do wypadku doszło w czwartek w nocy około godziny 1 w miejscowości Ulhówek. Jak wstępnie ustalono kierujący motocyklem potrącił pieszego i odjechał z miejsca zdarzenia.

Pieszy z obrażeniami nogi został przetransportowany do szpitala w Tomaszowie Lubelskim. Mężczyzna doznał złamania nogi. Policjanci natychmiast podjęli działania zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy tego wypadku drogowego.

W trakcie ustaleń okazało się, że sprawcą jest 27-letni mieszkanie gm. Łaszczów, który poruszał się motocyklem marki Honda. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa i został osadzony w policyjnym areszcie.

Za powyższe przestępstwo mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 4,5 roku.

2015-09-04 10:29:15
(fot. ilustr. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. Nie zabił a grozi mu 4,5 roku. Policjant, który zabił dziewczynę na przejściu w podlubelskiej Wólce, następnie uciekł z miejsca wypadku i zacieral ślady dostał niespełna 3 lata. Gdzie tu logika i sprawiedliwość. Mam jedynie nadzieję, że w więzieniu regularnie czynił powinność czyjejś panienki i teraz będzie „robił kartoflami”

  • To jest własnie pseudopolski wymiar sprawiedliwosci.Za utopienie kota dostaniesz wiecej niz za zabicie czlowieka.Młody poż..k z lubartowa też nie siedzi,mimo ze po pijaku zabił czlowieka w wypadku.

  • W artykule jest napisane wyraznie: DO 4,5 roku. Wiec pewnie dostanie 2 w zawiasach…

 2. Naczelny Diabeł Dyżurny

  Jak mu teraz grozi mu kara do 4,5 roku pozbawienia wolności, to za samą ucieczkę i brak zainteresowania losem poszkodowanego powinien tyle dostać.

 3. Mirus masz rację bo ten jest już na wolności i widzę go na spacerze w Lęcznej z rodziną.Odbył połowę kary .

 4. Piesi sami pchają się pod „koła”i zawsze się pchali , gapią się w drugą stronę jak samochód jedzie i „startuje”

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas