Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Zarzuty dla piłkarzy za szarpanie i odciąganie pracowników ochrony

Trzech piłkarzy lubelskiej drużyny usłyszało zarzuty z ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Mężczyźni mieli szarpać i odciągać pracowników ochrony interweniujących wobec agresywnego kibica.

Lubelscy policjanci prowadzą postępowanie przeciwko kibicom, którzy weszli na murawę boiska po zakończonym meczu piłki nożnej. Zarzuty usłyszało już czterech kibiców oraz trzech piłkarzy lubelskiej drużyny.

Mundurowi przeanalizowali nagranie z monitoringu, na którym widać jak trzech piłkarzy lubelskiej drużyny odciągało i szarpało pracowników ochrony interweniujących wobec agresywnego kibica.

– Mężczyzna wbiegł na murawę boiska, wyrwał chorągiewkę z narożnika i zacząć bić nią ochroniarzy. W momencie, gdy porządkowi obezwładnili kibica, zostali zaatakowani przez zawodników – opisuje zajście podkom. Kamil Gołębiowski z KWP Lublin.

W czwartek w tej sprawie doszło do zatrzymania trzech piłkarzy lubelskiej drużyny w wieku od 19 do 25 lat. Wszyscy usłyszeli zarzuty z ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.

– Podejrzani odpowiedzą za naruszenie nietykalności cielesnej członków służby porządkowej. Za to przestępstwo grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności – dodaje podkom. Kamil Gołębiowski.

2015-09-04 10:03:31
(fot. ilustr. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. … lubelskiej drużyny . Ale której ? Co to za tajemnica ? Czyżby to jakaś polityczna frakcja z PO że taka inspiracja ?

 2. jakaś tajemnica co to za piłkarze ?

  Celowo nigdzie nie podano nazwy drużyny ?
  Bardzo jestem ciekaw gdzie grają tacy zdolni piłkarze.

 3. a może to byli członkowie PiS

  • A może Twój durny mózg nie nadaje się już do samodzielnego korzystania z internetu i warto by dobro to dla takich jak Ty było wydawane w konsultacji z lekarzem i jedynie na receptę oraz użytkowane pod dozorem?

 4. A może to ten MOTOR. Podobno mieli się kiedyś pobić z tymi z Avii

 5. Nie Twój Interes

  Napewno Motor. Tylko Oni Mają takie jazdy 😉

  • Kolega Ubek albo policjant. ZAprzecza sam sobie. Swojego nicka nie podaje ale innych wyprzedaje. Po co tu sie udzielasz korki jak to „nie twój interes”?

 6. Mundurowi przeanalizowali nagranie z monitoringu, na którym widać jak trzech piłkarzy lubelskiej drużyny odciągali i szarpali pracowników ochrony interweniujących wobec agresywnego kibica.

  trzech piłkarzy odciągali

  Aż chce się czytać. ehhhhhh

 7. wybiegli na boisko po fanty od swojej drużyny po zakończonym meczu motoru z chełmianką a ochroniarze jak to oni połowa dzieci oraz druga połowa starych emerytowanych dzielnicowych w tej ochronie robi więc na pomoc przebiegły ares dzeki i jakaś suczka z gazem i od tego sie zaczeło więc przestancie pisać głupoty

 8. piorun jesteś idiotą bez dwóch zdań…a suczką nazywaj swoją dziewczynę jak nic nie wiesz to się nie udzielaj

Z kraju