690 680 960

Ul. Związkowa: Zderzenie trzech aut, dwie osoby w szpitalu

Całkowicie zablokowany był przed południem przejazd ulicą Związkową w Lublinie. Zderzyły się tam trzy samochody.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 10:30 w Lublinie na ulicy Związkowej. Na skrzyżowaniu z ul. Bursaki zderzyły się trzy samochody. Jak ustaliliśmy, kierujący daewoo mężczyzna, jadąc od strony ul. Do Dysa, zignorował znaki drogowe i wjeżdżając na skrzyżowanie wymusił pierwszeństwo przejazdu.

Uderzył w bok jadącego od strony al. Spółdzielczości Pracy opla, który z kolei wypadł na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadącym od strony Choin dostawczym volkswagenem. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Były to kobiety w wieku 53 i 67 lat. Jak nas poinformowano, nie doznały poważniejszych obrażeń ciała. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Teraz policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Ruch kierowany był na objazdy.
(fot. lublin112)
2015-09-13 13:04:24

8 komentarzy

  1. tępy dziad, rozumiem na tygodniu tam wypadek bo ciężko wyjechać w lewo ale w niedziele o 10:30 jak wiekszość wieśniaków siedzi w kosciele na dzikich modłach? Zabrac prawko dozytownio i niech dziad buli….

  2. i znowu opel, vw i daewoo…

    • I co z tego? Co Twój komentarz wnosi do sprawy? Ostatnio było „znowu renault”. Chyba nie ma w tym nic niezwykłego, że najczęściej w wypadkach biorą udział samochody, których jest najwięcej na ulicach, czysta statystyka. Zresztą jakie to ma znaczenie, jaki samochód brał udział w wypadku?

  3. Już dawno mówiono o światłach na tym skrzyżowaniu ale miasto ma to daleko we poważaniu lepiej ograniczyć prędkość na nowej wylotówce na Warszawę niż zająć się tym skrzyżowaniem.Tutaj nie mieszka żaden z UM Lublina wiec maj to w D…ie.Co pan na to panie Kieliszek i Żukowski !!!!!!!!!!!!!!!

  4. Zbyszek Kieliszek Żukofski

    A ja nic na to, panie janie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska