Ul. Zemborzycka: Zasłabł za kierownicą ciężarówki, wjechał w pięć zaparkowanych aut

W środę przed południem przy ul. Zemborzyckiej doszło do groźnego zdarzenia z udziałem pojazdu ciężarowego. Uszkodzonych zostało pięć zaparkowanych aut.

Do zdarzenia doszło w środę przed południem przy ul. Zemborzyckiej. Służby ratunkowe zostały powiadomione, że na placu przy jednej z firm pojazd ciężarowy staranował zaparkowane auta osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Jak się okazało mężczyzna kierujący ciężarowym manem z naczepą w pewnej chwili prawdopodobnie doznał ataku choroby i stracił panowanie nad pojazdem. Ciężarówka z impetem wjechała w pięć zaparkowanych aut: opla, skodę, porsche, nissana i toyotę. Pojazd uszkodził także stojak reklamowy z dachówkami oraz ścianę budynku.

Kierowca mana trafił pod opiekę lekarzy. Na szczęście żadna z osób postronnych nie ucierpiała w zdarzeniu.

– Policjanci ustalili, że mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów obowiązujący do 2020 roku. Za łamanie zakazu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Andrzej Fijołek z KWP Lublin.

2016-07-27 11:39:51
(fot. aplikacja mobilna)

Zobacz również

16 komentarzy

 1. Swawolny Chichot Losu

  Jak „doznał ataku choroby” i już o tym wiemy, to znaczy i miejmy taką nadzieje, że nie usiądzie już za kółkiem w celu powtórki z rozrywki.

 2. Ja to sie nie dziwie, w takiej temperaturze 9h za kółkiem to nie łatwy kawałek chleba. Albo jak wakacyjne zakazy stoisz w upale cały dzień i jedź w nocy, na pewno odpoczniesz.

 3. na całe szczęście nikomu nic się nie stało, natomiast kierowca powinien być dobrze przebadany i zaopiniowany odnośnie ataku choroby, co by już nie przydarzyła się w czasie jazdy, bo inaczej ktoś może ucierpieć. Swoją droga te określenie ” ataku choroby” przypomina mi tłumaczenia socjalistycznych i politycznie poprawnych mediów odnośnie terrorystów, którzy byli muzułmanami, że to nie terroryści, tylko chorzy, szaleńcy i ofiary rasizmu skrajnej prawicy… 😀

  • Wojciechu. Jeśli 9H za kółkiem jest dla ciebie ciężką pracą to zapraszam do nas, busiarzy. Niejednokrotnie 24H to za mało aby usatyswakcjonować niejednego naszego spedytora, a wręcz wskazane jest aby ekspresa do Francji na ten przykład zrobić jednym rzutem a potem po godzinie oczekiwania robić następny fracht. Nie wiem gdzie pracujesz ale musisz być dyrektorem albo bardzo mało zarabiasz bo nie chce ci się pracować.

   • To że ktoś pracuje po 9 godzin to chyba nic dziwnego gościu myślę że to co piszesz to jest chore narażanie ludzi na śmierć jesli po tyle godzin jeżdżą busiarze. A kierowcy myślę że też wolą jeżdzic mniej ale pracodawca karze to jadą bo zarabiać trzeba. Chory kraj za małe kary dla pracodawców za wykorzystywanie pracowników i brak kontroli. Śmieszne żeby zarobić normalne pieniądze trzeba tyrać na 3 zmiany gdzie w normalnym kraju mają to za 8 godzin lub mniej

    • To według ciebie ta choroba trwa już jakieś 8-10 lat. w moim przypadku to już 22 rok. Niestety ale ty też chyba „gościu” urwałeś się z choinki że pracodawce można zmienić. Nie w tym kraju i nie teraz.A śmierć można zaliczyć wszędzie. Nawet w za biurkiem. Przepisów brak, dlatego po nas tak jadą. Dopóki nie wsadzą tacho pow. 2,8 T jak w Niemczech dopóty my będziemy jeździć po 24h na dobe.

     • Wolny czytelnik

      I połowa z was busiarzy kurnikarzy jeździ nafukana amfą bo trzeba kasę robić debilizm zrób prawko wyższej kategorii i szanuj siebie o swój czas

   • Pracodawcę zawsze można zmienić… A czasu nie cofniesz jesli przemęczony wyk…isz do góry kołami…

 4. …ataku choroby?ctkj?

 5. O kurde. Dobrze że nikogo nie rozjechał i straty tylko materialne.

 6. W artykule napisane jest że dostał ataku choroby. Zwrot niezbyt medyczny. Jakiej choroby? Czy jakiego ataku? Są to dwie różne rzeczy.

 7. To jest samochód ciężarowy z przyczepą tzw. tandem…..

 8. tandem to jest z kobieta po bozemu czyli rece na krzyzu

 9. nikt jakos nie zauwazył że gość wsiadł za kółko chociaz ma śądowy zakaz prowadzenia do 2020 roku. Tu jest sedno sprawy, wczesniej musiał juz zaliczyć jakies poważne zdarzenie drogowe.Kto go zatrudnił nie pytając o prawo jazdy ?Teraz powinien pójść na odpoczynek za kratki

 10. Zabuli z własnej kieszeni za te wszystkie szkody,to natychmiast wyzdrowieje.Trochę się uzbiera,6 samochodów,elewacja uuuuuuuuuuuuuuuu

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska