Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Zana: Wjechała w auto na parkingu. Miała ponad promil alkoholu

W niedzielę wieczorem na parkingu centrum handlowego E. Leclerc doszło do kolizji. Sprawczyni miała ponad promil alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 21 na parkingu centrum handlowego E. Leclerc. Kierująca autem marki Renault Megane zaparkowała swój pojazd i poszła na zakupy, gdy wróciła zauważyła, że w jej auto wjechała kierująca autem marki Renault Clio.

Kobieta siedząca za kierownicą sprawiała wrażenie nietrzeźwej. Widząc co się stało porzuciła auto i uciekła do centrum handlowego. W pogoń za nią rzuciła się poszkodowana. Po chwili nietrzeźwa kobieta została zatrzymana.

Na miejsce wezwano patrol drogówki. Jak się okazało po przebadaniu alkomatem 60-latka miała ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta odpowie wkrótce przed sądem za jazdę po alkoholu i spowodowanie kolizji. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

2016-04-11 00:01:37
(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. jozef. przegapisz kumulację. x2 + promile !!! Do mega kumulacji BMW zabrakło.

 2. Czy aby na pewno ta starsza Pani w niebieskiej kurtce byla sprawca i to ona miala ponad ‰?! Z tego co mi sie wydaje jak przechodzilem obok calej awantury chwile przed 21:00 jeszcze na terenie Leclerc’a przy CCC to wychodzilo na to, ze to ta druga, mlodsza babka w zoltym plaszczyku wygladala na lekko wstawiona. Pozdro 🙂

 3. Często już sama baba za kierownicą to nieszczęście, a tu jeszcze rozrzedzona alkoholem krew starszej „pani”.
  Babciu!!! Coś Ty narobiła?! 😆

 4. Brak słów… Pijana baba za kierownicą i jeszcze ucieka…

  • Asfalt - ten prawdziwy (nie jakiś tam składkowy Afromerykanin)

   Dała przykład młodszym, że nie tylko Polak potrafi, ale i babcia Polka

 5. a jednak BABA ZA KIEROWNICA?????

 6. Fantazje miała ciekawe jak tam z pieniążkami bo zapłacić przyjdzie czas.

 7. Przecież nic się stało, trochę pasty polerskiej i nie będzie śladu

 8. Oba samochody zaparkowane nonszalancko, bez licznia sie z wygoda innych parkujacych. To normalne pod Leclerkiem, podobnie jak zajmowania dwu miejsc na raz, albo parkowanie przez młodych i rzeźkich inwalidow, bo karta jest anonimowa itd itp. Kultura jazdy konczy sie kolo Radomia.

 9. Ok. 21 w niedzielę, czyli tuż przed zamknięciem, ten parking jest prawie pusty. W jakim celu babcia pchała się w tę dziurę to nie mogę zrozumieć. Nie jest to miejsce nawet blisko wejścia. Jedyne wytłumaczenie to , że chyba chciała się w mysią dziurę schować bo wiedziała, że jest naprana. Pijanego trudno zrozumieć a tym bardziej przewidzieć , co zamierza zrobić. Babcia wcale nie uciekała, tylko chciała zdążyć flaszkę kupić przed zamknięciem; drobnego otarcia nawet pewnie nie poczuła. Zabrać dożywotnio kwity i na odwyk. Pewnie ciągle jeden promil w organiżmie utrzymuje by funkcjonować.

Wiadomości z info112