Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Wolska: Zderzenie ciężarówki z osobówką

W czwartek rano na ul. Wolskiej w Lublinie doszło do zderzenia ciężarówki z autem osobowym. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, były niewielkie utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 7 na ul. Wolskiej. W groźnie wyglądające kolizji, na pasie w kierunku Placu Bychawskiego, brały udział dwa pojazdy, ciężarowe volvo i osobowa skoda. Do zderzenia pojazdów doszło podczas zmiany pasa ruchu.

Na miejscu interweniowała policja. Na szczęście w kolizji nikt nie ucierpiał. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Przez kilkadziesiąt minut częściowo zablokowany był jeden pas jezdni. Obecnie ruch odbywa się bez utrudnień.

img_2738

img_2742

img_2740

2016-10-20 08:23:29
(fot. lublin112.pl)

4 komentarze

 1. Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa (też Pierdółki) a mąż starej Pierdółkowej

  No i co orzekła „nieomylna” policja?

  • Raczej wątpliwe jest, by to kierowca Śkody nie zauważył Volvo (choć kto tam kierowców aut z zieloną kurą na masce wie).
   Winny kolizji jest więc pewnie kierowca ciężarówki.
   Kierujący Śkodą winny jest zaś głupoty… nawet dziecko powinno wiedzieć, że ciężarówki największą „martwą strefę” w lusterkach mają właśnie na wysokości drzwi pasażera i jak się chce niespodzianek uniknąć, to warto się zawsze trzymać kawałek z tyłu (lub przodu) od tego miejsca.

 2. Wina kierowcy ciężarówki,ale…Rzeczywiście nie wszystko w dużym aucie widać i droga hamowania jest znacznie dłuższa.Może to da do myślenia kierowcom osobówek,żeby nie wyprzedzać ciężarówek z prawej strony i nie zajeżdżać bezmyślnie drogi…Sporo jeżdżę takim kolosem po Lublinie i kierowcom aut osobowych mogę tylko pogratulować odwagi

 3. tak tak odwagi mają dużo i brak wyobrażni ale jaka duma że jest przed ciężarówką