Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Turystyczna: Opel wypadł z drogi i zatrzymał się na boku

W poniedziałek wieczorem na ul. Turystycznej auto osobowe wypadło z drogi i zatrzymało się na boku. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 21.30 na ul. Turystycznej. Auto marki Opel, kierowane przez młodego mężczyznę, poruszające się od strony Łęcznej, na łuku wypadło z drogi i zatrzymało się na boku. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja.

Świadkowie widzący zdarzenie zatrzymali pojazdy, natychmiast podbiegli do auta, które zatrzymało się na boku poza jezdnią i postawili pojazd na koła. Przed przyjazdem służb ratunkowych kierowca o własnych siłach opuścił auto, wymagał jednak pomocy medycznej.

W rejonie zdarzenia są niewielkie utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki, trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

2016-12-26 22:03:01
(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. a tego wyraźnie ciągnie coś w krzoki…
  uważaj na zakrętach

 2. wesołych świąt

  Pisałem wczoraj zatrzymywać wszystkie Ople

 3. poszedł jak BMW

 4. Taki widok jak na załączonym zdjęciu jest wprost cudowny, świadczy bowiem o sporych umiejętnościach hamowania tuż, tuż przed tym podstępnie wyskakującym z krzaków drzewie.
  Tak trzymaj, długo nie pożyjesz.

  • Oj, tam – czepiasz się. Niemysleć – każdemu sie może przydarzyć.
   Niektórym jak dostaną prawko, a innym nawet od urodzenia

 5. Zapewne była to jego najlepsza lekcja nauki jazdy.Jeżeli lekarz go zbadał prawidłowo i nie wykrył zaburzeń natury psychicznej to od teraz będzie jeździł spokojnie i prawie z przepisami.

 6. Młodość + oponki z marketu i już jedziemy na łono natury … 🙂

 7. Każdy najmądrzejszy, przeczytają „młody kierowca” I od razu trzeba pokazać jakim to jest się najmądrzejszym. Zastanówcie się nad sobą. Nie ma napisane jakie były przyczyny, to nie wymyslajcie

  • Chichotnik obywatelski

   Niko Tysiąc Trzysta Ósma – my se tu, agentka towarzyska, tylko gdybamy – nie nerwujsja. 😆

  • Poszedł w krzaki jak dzik za żołędziami… co tu gdybać za szybko, jak na panujące warunki było.

Z kraju