690 680 960

Ul. Sowińskiego: Przejeżdżał rowerem przez przejście, potrącił go samochód. Mężczyzna z dzieckiem trafił do szpitala

W niedzielę rano na ul. Sowińskiego doszło do wypadku z udziałem rowerzysty. Mężczyzna z dzieckiem trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 9 w rejonie skrzyżowania ul. Sowińskiego z ul. Radziszewskiego. Mężczyzna kierujący autem marki Alfa Romeo, jadąc w kierunku al. Racławickich potrącił rowerzystę przejeżdżającego przez przejście dla pieszych. Kierowca auta próbował jeszcze uniknąć zderzenia z jednośladem, zjeżdżając na pobocze. Pojazd uderzył tam w metalowe słupki i znak.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe oraz policja. Do szpitala z niegroźnymi obrażeniami ciała trafił kierujący rowerem oraz dziecko przewożone jednośladem w foteliku. Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki, trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku. Kierowca auta był trzeźwy.

W rejonie skrzyżowania występują niewielkie utrudnienia w ruchu. Częściowo zablokowany jest pas do skrętu w prawo, z ul. Sowińskiego w ul. Radziszewskiego.


2016-03-06 10:17:00
(fot. lublin112.pl)

45 komentarzy

  1. Kilka dni temu przy Media Markt na Zana podobny pajac na rowerze wpakował się na przejściu dla pieszych prosto pod karetkę na sygnale. Ledwo wyhamowała. Sam jeżdżę również rowerem, ale mam wrażenie, że wielu cyklistów to niemal „święte krowy”, a Policja jest zbyt pobłażliwa dla takich sytuacji.

  2. Przejście wyżej na Sowińskiego/Racławickie parę dni wcześniej rowerzysta podobnie próbował z chodnika wjechać mi pod koła. Przejechał potem na drugą stronę przejścia i na koniec pokazał mi faka. Młody człowiek i tak głupi. Tragedia. Mam tylko nadzieję, że z tego wypadku z Alfą, czegoś się niektórzy nauczą.

  3. Policja ma inne cele kręcą bączki na rondach i czyhają na frajerów co przelatują na żółtym szczególnie ambitne są w tym 2 babska w białych czapeczkach

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas