690 680 960

Ul. Pagi: Wyprzedzał na łuku, bmw staranowało trzy auta. Jedna osoba trafiła do szpitala

W środę wieczorem na ul. Pagi kierowca bmw staranował trzy auta. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 21 na ul. Pagi w Lublinie. Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia kierujący bmw jadąc w kierunku ul. Głębokiej, na łuku drogi podjął manewr wyprzedzania jadącego przed nim pojazdu.

W wyniku tego bmw zderzyło się czołowo z roverem, jadącym w kierunku ul. Spadochroniarzy. Staranowany rover uderzył w audi, a następnie wypadł z drogi, zatrzymując się na poboczu. Po chwili w audi uderzyło bmw, po czym wjechało jeszcze w forda, znajdującego się za audi. Łącznie uszkodzone zostały cztery pojazdy.

 

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Do szpitala został przetransportowany kierowca rovera. Badanie alkomatem wykazało, że wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Jak nam przekazali świadkowie zdarzenia i uczestnicy wypadku, kierowca bmw jechał od strony al. Racławickich ze sporą prędkością i na łuku drogi, na podwójnej ciągłej, podjął manewr wyprzedzania forda. W efekcie doszło do zderzenia z trzema pojazdami jadącymi od strony Głębokiej. Kierowca bmw nie potrafił wyjaśnić, co tak naprawdę się stało.

W chwili obecnej jeden pas ruchu prowadzący w kierunku ul. Spadochroniarzy jest częściowo nieprzejezdny. Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki, trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

2016-08-10 21:37:19
(fot. lublin112.pl)

84 komentarze

  1. BRAK TORU W LUBLINIE !!!!!!!!!!.

  2. Ten typ ma na imie Adam, jest chory psychicznie i wogole nie powinien posiadac prawa jazdy. Ma je tylko dzieki bogatym rodzicom, ale mam nadzieje, ze utraci je na zawsze. Jeszcze sie spotkamy wiesniaku

  3. m.in. dla tego nie kupię BMW…

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas