Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Paderewskiego: Zjechał na przeciwległy pas, zderzył się z hondą

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych na Czechowie. Trwa ustalanie przyczyn wypadku.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek około godziny 17 na ulicy Paderewskiego w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ulicą Śliwińskiego zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen i honda. Na miejscu interweniowała policja, zespół ratownictwa medycznego oraz straż pożarna.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierujący volkswagenem mężczyzna jechał w kierunku pętli autobusowej. Z nieustalonych przyczyn zjechał nagle na przeciwległy pas jezdni, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z jadącą z naprzeciwka hondą.

Kierujący hondą mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okolicznosci oraz przyczyny zdarzenia.

Ul. Paderewskiego: Zjechał na przeciwległy pas, zderzył się z hondą
Ul. Paderewskiego: Zjechał na przeciwległy pas, zderzył się z hondą

(fot. lublin112)
2016-12-29 23:27:51

5 komentarzy

  1. a atki ładny był, czerwony

  2. Kaśka w relacji na żywo spod samego Jaśka

    Wypiję za Wasze zdrowie gapy – ale dopiero do obiadu

  3. A ja rozważałem zakup „ceerfałki”… O matko…

    A nie – chwila… dostała w nadkole podczas gdy WV walnął centralnie przodem. Co nie zmienia faktu że kierowca Hondy zdrowo oberwał.

    Pozostaje więc kupić czołg z demobilu albo co najmniej BWP.

  4. Autko za 3000 zł rozwala autko za 90000 zł. Ciekawe jaką stawkę OC zaproponuje sprawcy jego ubezpieczyciel w kolejnym roku…

Z kraju