690 680 960

Ul. Nadbystrzycka: Za szybko na zakręcie. Bmw uderzyło w latarnię

Niedostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków, jak też zużyte ogumienie, miało być przyczyną dzisiejszego zdarzenia na ulicy Nadbystrzyckiej. Samochód osobowy uderzył w latarnię.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 11 na ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący bmw młody mężczyzna, jechał w stronę ul. Jana Pawła II. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na pobocze. Tam uderzyło w słup latarni.

Na miejscu interweniowała policja. Zarówno kierowcy, jak też podróżującej nim z nim młodej kobiecie nic się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustala teraz lubelska policja.

bmw3

bmw1

2016-11-02 14:06:53
(fot. lublin112.pl)

55 komentarzy

 1. ON JECHAL POD PRAD,I CO TO JEST TO,,LUB,,?

 2. Pogodze Was lubwiejskie Pany z Waszej lubwiejszczyzny, większych kartofli na drogach z literą L?? W całej Europie że świeczka szukać. Więc szukanie czy Lu, Lub a moze lsw są gorsi, zakrawa na igrzyska kretynów i ignorantów. Zamienić was tylko w skansen i pokazywać ku przestrodze…. A i Jarka na Króla wam dać. Ot tyle w temacie

 3. Mądrości a kto wie jak było ?
  Może mu ktoś drogę zajechał ?
  Albo blokował lewy pas, w końcu ustąpił i ten chciał mu za to zajechać drogę i nie ogarnął?

  Bywa i tak chodź opanować rwd to dość łatwo

  • Tak jest, bo to dobry chłopak jest i tak ładnie się uśmiecha i zawsze ’ dzień dobry ’ powie

 4. BMW porażka driver

 5. pisanie „niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze” to ściema. kierowca bez doświadczenia straci panowanie i przy 50km/h, kierowca z licencją wyścigową przy tych samych warunkach pojedzie 100km/h i nic mu nie będzie. powinno być napisane „niedostosowanie prędkości do swoich umiejętności”

 6. Skąd wiecie ze to lub przecież blachy nie widać. Marny kierowca i tyle brak wyobraźni umiejętności

 7. przebiegły biegły wyższej szkoły z III piętra

  sebix przyszalał,ale jessica średnio zadowolona z driftu

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.25%
 • GBP 5.0557zł 0.41%
 • EUR 4.3494zł 0%
 • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas