Ul. Mickiewicza: Nieznany sprawca uszkodził 11 aut. Kto widział wandala?

W nocy z piątku na sobotę w rejonie ul. Mickiewicza nieznany sprawca lub sprawcy uszkodzili 11 zaparkowanych aut. W pojazdach zostały powyginane wycieraczki i porysowana karoseria.

Nasz czytelnik napisał do nas o niezwykle dużej skali wandalizmu, do jakiej ktoś dopuścił się w nocy z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę. W rejonie ul. Mickiewicza w dzielnicy Dziesiąta nieznany sprawca lub sprawcy uszkodzili 11 zaparkowanych pojazdów.

W autach został porysowany lakier, ale także powyginane wycieraczki. Sprawa została zgłoszona na policję. Jednocześnie czytelnik ostrzega osoby parkujące w tym rejonie, aby zwróciły baczniejszą uwagę na swoje samochody.

Apelujemy do świadków zdarzenia, być może ktoś widział wandala lub wandali, którzy uszkodzili auta. Informacje prosimy przekazywać na policję.

2017-05-28 22:00:31
(fot. nadesłane)

Zobacz również

39 komentarzy

 1. Ja też jestem za. I żeby zaraz nie było ja też mam samochód, ale myślę nie tylko o sobie- przede wszystkim garaż, a jak nie to parking, nie upycham tanim kosztem na chodniku i jak najbliżej łóżka.

 2. Wiklinowy Nocnik

  chlop pomaluje elementy i pozniej wiesniaki na gieldzie beda mu wytykac przy sprzedazy palcami ze bity … chamaki wiesniaki…

  • Mi też ktoś kiedyś poprawnie zaparkowany samochód kluczem przejechał (od błotnika po błotnik – 4 elementy)… sprzedałem i tak niedługo potem, nie dotykając się lakieru (a na jednych drzwiach kuta_on tak ten klucz docisnął, że aż blachę wgiął) – Mirek, który brał stwierdził, że „docenia uczciwość”… mało nie padłem ze śmiechu (facet nie ukrywał, że na handel to auto bierze).

  • lkjhgfdsasdfghjkl;

   Ludzie zróbcie zdjęcia uszkodzeń to przy odsprzedaży będzie widać że auto było porysowane a nie po dzwonie.
   Sprawcom łapy [połamać bo Policja ma to w de , spójrzcie na sprawę dziewczyn pociętych butelką — same odszukały sprawców zamieszczając film w sieci i te bałwany przez 2 miesięce na to nie wpadły . Brawo płaszczak

 3. Żeromskiego, Dunikowskiego samochody pomalowane Sprayem.

 4. Na Przybylskiego.. jakoś tak od lutego co miesiąc do tej pory, zazwyczaj z pt na sb .. poprzebijane opony, powyrywane lusterka, powyginane ramiona wycieraczek .. ale nikt z tym nic nie robi. Oby nie doszło do jakiejś tragedii bo opon chyba nie przebijają łyżeczką 😉

 5. Moim skromnym zdaniem, jak nie ma jak zaparkować przepisowo, to się nie parkuje.

 6. przy tych ulicach są tylko prywatne posesje to nie można wjechać samochodem na posesję tylko zostawić na chodniku ?

  • Chodniki nie są przeznaczone do parkowania tylko dla pieszych, możesz zostawić auto na jezdni ale takiej że drugie auto przejedzie swobodnie i to jest prawidłowe. Nie rozumiem dlaczego pieszy , matka z wózkiem musi nieraz schodzić z chodnika bo jakiś cwaniaczek aby nie utrudniac ruchu zmotoryzowanym staje na prawie całej szerokosci chodnika i utrudnianie ruchu dla pieszych to dla niego nie problem. Wg niego pieszy może przecisnąć się po trawniku po jezdni ważne że ja stoję pod drzwiami. Takiemu parkowaniu wypowiadam wojnę

 7. Jakbym zobaczył gnoja to bym łapy połamał na miejscu nie widze innej sprawiedliwej kary i oczywiscie zwrot kosztów naprawy

 8. mniej patroli policyjnych robi swoje! na pułaskiego jakiś czas temu jakies gnoje wrzucali petardy do skrzynek na listy.. to teraz biora sie za samochody! a niedlugo co będą bić kogo napotkaja na swojej drodze? mam nadzieje ze policja cos z tym zrobi.

 9. Zemsta pieszego za to że równolegle zaparkował na chodniku i pewnie ciasno mu było przejść obok 😉 Najprawdopodobniej sam nie posiada auta więc nie zaparkuje i drugiemu nie daa.., gdzieś ludzie tymi samochodami muszą stawać , bo miejsc parkingowych jak na lekarstwo , niedługo wszystkie będą dzieliły szlabany drogowe , wjazd tylko dla wybranych. Trzeba przejrzeć okoliczny monitoring jeśli w ogóle jest?!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!