Ul. Mełgiewska: Potrącił pieszą na przejściu. Nie miał prawa jazdy

Przez ponad godzinę występowały utrudnienia w ruchu na ulicy Mełgiewskiej w Lublinie. Na przejściu dla pieszych samochód osobowy potrącił kobietę.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 21:40 na ulicy Mełgiewskiej w Lublinie. W rejonie stacji paliw samochód osobowy potrącił pieszą. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący oplem mężczyzna, jadąc w kierunku centrum, potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja. Poszkodowana 27-latka została przetransportowana do szpitala. Jak nas poinformowano, kobieta doznała licznych urazów jednak jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierujący oplem 36-latek był trzeźwy. Jak się jednak okazało, mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Miał zakaz kierowania za jazdę pod wpływem alkoholu. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.(fot. lublin112)
2015-12-07 23:24:37

21 komentarzy

 1. Powinni już dawno skonfiskować samochód problemu by nie było.

  • Brawo za pomysł. Spróbuj alkoholikowi skonfiskować butelkę wódki zobaczymy czy przestanie pić.

   • Od czegoś trzeba zacząć. PJ, kasa, samochód, wolność. W tym przypadku, tryb łączny przyspieszony skoro pierwszy element nie poskutkował.

  • dokładnie !! jak by mu zabrali auto za poprzednie jazdy po pijaku to może dziś nie mając czym jeździć nikogo by nie potrącił. Obchodzą się z pijakami-mordercami jak z jajkiem ? dlaczego ?

  • Powinni obcinać prawą stopę .

 2. Nie ma prawka – nie ma ubezpieczenia. Teraz to mu życia mu nie wystarczy, żeby spłacić odszkodowanie, a może i rentę będzie płacił poszkodowanej.

 3. Jak nie miał prawo jazdy to jak potrącił.

 4. upier… ręce to na bank nie pojedzie

  • Ale przynajmiej był trzeźwy.czyli jakiś progres jest a pieszą to nigdy niewiadomo jak było mogła ze słuchawkami na uszach wejść pod koła .juź były takie przypadki .więc nie plujcie jadem

 5. I po co zabierać uprawnienia do kierowania pojazdem. Mózgi trzeba przeszczepiać, najlepiej z Ubojni Drobiu.

 6. Wiklinowy nocnik

  i znowu baba potrącona, idą na ślepo jak krowy

 7. na tym przejściu jest zawsze jakiś problem. i nie jest to problem z pieszymi tylko kierowcami. dojezdżając zamiast przychamować przyspieszają. wielokrotnie widziałam uciekających ludzi z przejścia . Bo przecież to wielki problem dla kierowcy zatrzymać się i przepuścić. I dla jasności jestem kierowcą , sporadycznie pieszą

 8. Codziennie jadę przez to przejście i tam pieszym naprawdę ciężko jest sie przedostać na drugą stronę. Wczoraj zatrzymałam się przed przejściem żeby puścić grupę pieszych a po pozostałych dwóch pasach samochody dalej jechały nic sobie z tego nie robiąc i ludzie i tak nie mogli przejść.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zlot charytatywny na rzecz Lubelskiego Schroniska Dla Zwierząt
Zespół Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej zaprasza na przesłuchania
W weekend odbędzie się Festiwal Mieszkańców Kośminka
Zwiedzanie zajezdni, piknik, bezpłatne przejazdy i zabytkowe pojazdy komunikacji miejskiej. To wszystko od czwartku w Lublinie
Weekend z archeologią w Lublinie