Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Lwowska: Renault wymusiło pierwszeństwo, rover staranował barierki

Na znacznych uszkodzeniach pojazdów zakończyło się wymuszenie pierwszeństwa przejazdu na ulicy Lwowskiej. Były utrudnienia w ruchu.

We wtorek około godziny 14:45 na ul. Lwowskiej w Lublinie. Na wysokości ulicy Okrzei zderzyły się dwa samochody osobowe: renault i rover. Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawcą zdarzenia był kierujący renaultem mężczyzna.

Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo przejazdu, na jadącym ul. Lwowską w kierunku al. Andersa roverze. Kierowca rovera, w wyniku uderzenia, stracił panowanie nad pojazdem i staranował bariery oddzielające jezdnie.

Na szczęście żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł poważniejszych obrażeń. Przez ponad godzinę ruch w tym miejscu był utrudniony.

(fot. lublin112)
2016-03-15 18:00:27

6 komentarzy

 1. http://www.*************.pl/wiadomosci/lublin/a/samochod-wjechal-w-rowerzyste,9741649/

  Oto jakie brednie na innym serwisie wypisują. Zamiast auta marki Rover renault zderzył się z rowerzystą.I jakie uszkodzenia pojazdów, a pancerny „rowerzysta” wyszedł bez szwanku.

  • Hehe, no dali konkretną plamę. Ale ciekawsze jest to, dlaczego w tym momencie redakcja lublin112 nie wycina/cenzuruje obcego linku tak ochoczo i sprawnie jak zwykle ma to miejsce? Nie żebym się czepiał – jednak z reguły jak ktoś wklei jakikolwiek link, to jest ocenzurowany w przeciągu kilku minut, a w tym przypadku upłynęło już ponad 2 godziny i link ma się dobrze… 🙂

   • Może przypadek, albo i nie – ale link parę minut po moim wpisie ocenzurowany. Good job. 😉

 2. qure dla mnie to granatowe to skoda fabia,chyba że za dużo piwa na wieczór.

 3. Pan derechtor Solejuk w relacji na żywo z ławeczki

  Co sie na tej Lwowskiej dzieje – tu rozbija sie rowerem o porządny samochód, na innej stronie 112 autobus ciągnie babkę pod siebie …
  Mus albo zaorać, albo nazwę ulicy zmienić

  • Mówie jak jest

   Nie rozbił się rowerem o porządny samochód tylko renault wyjechał nie ustępując pierwszeństwa samochodowi marki rover, uderzył go w lewe tylne drzwi impet był tak duży że rovera wywaliło jeszcze w barierki.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo