Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Filaretów: Volkswagen staranował znak, zatrzymał się uderzając w słup

Wystarczyły kilkugodzinne opady deszczu, aby na terenie Lublina nastąpił wysyp zdarzeń drogowych. Do kolejnego doszło w dzielnicy LSM.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 17:15 na ul. Filaretów w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Urmowskiego samochód osobowy uderzył w słup. Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący volkswagenem mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze, staranowało znak drogowy, uderzyło w betonowe słupki i zatrzymało się uderzając jeszcze w słup trakcji trolejbusowej.

Kierowca wyszedł z pojazdu o własnych siłach. Nie wymagał interwencji ratowników medycznych. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

41

42

43

(fot. nadesłane – Norbert Kwaśnik)
2017-09-03 20:49:08

20 komentarzy

  1. Otwieram stronę z rana a tu widzę BMW na barierkach, VW na znaku, Audi na drzewie a w każdym przypadku utrata panowania nad pojazdem. Główną przyczyną takiego zdarzenia jest nieodpowiednia prędkość. Trudno sobie wyobrazić utratę panowania jadąc 50 km/h.

  2. a ja sie pytam jakim cudem on skosil ten znak i jeszcze obok stoi??? o_O

    • wydarl na wstecznym aby nie powodowac zagrozenia stojac czesciowo na pasie ruchu tuz za zakretem.mogl wczesniej pomyslec o wymianie amortyzatorow i sprezyn,opon to by teraz nie plakal

  3. Czy to tylko takie moje wrażenie czy wypadków bez udziału innych kierowców/samochodów jest w ostatnim czasie bardzo dużo (coraz więcej)?