Ul. Diamentowa zanieczyszczona substancją ropopochodną. Toyota uderzyła w filar wiaduktu

W poniedziałek wieczorem na ul. Diamentowej pojawiła się plama substancji ropopochodnej. Zanim część ulicy została zamknięta, jedno z przejeżdżających aut uderzyło w filar wiaduktu kolejowego.

W poniedziałek około godziny 23 policjanci otrzymali informację, że część ulicy Diamentowej, od skrzyżowania z ul. Krochmalną do skrzyżowania z ul. Wrotkowską, jest zanieczyszczona substancją ropopochodną. W momencie kiedy funkcjonariusze dojeżdżali w rejon wiaduktu, na ich oczach doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący toyotą, jadąc w kierunku os. Nałkowskich, stracił panowanie nad pojazdem, auto wpadło w poślizg i uderzyło przodem w filar wiaduktu.

Na szczęście nikt z podróżujących pojazdem nie doznał obrażeń ciała. Jak się okazało, kierowca pomimo małej prędkości, stracił panowanie nad autem z powodu zanieczyszczonej nawierzchni, prawdopodobnie paliwem, które wyciekło z przejeżdżającej ciężarówki.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, przedstawiciel Zarządzania Kryzysowego oraz firmy zajmujące się sprzątaniem nawierzchni po zdarzeniach drogowych. Podjęto decyzję o wyłączeniu z ruchu odcinka ul. Krochmalnej, od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II i Nadbystrzycką, do skrzyżowania ul. Diamentowej z ul. Wrotkowską.

Cały czas trwa usuwanie zanieczyszczenia. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać kilka godzin. Trwa ustalanie pojazdu, z którego doszło do wycieku paliwa.

_mg_3264

_mg_3237

_mg_3239

_mg_3248

_mg_3244

2016-11-01 02:07:42
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

27 komentarzy

 1. Kolejny przypadek?? Jakoss niechce mi sie wiezyc

 2. Dostanie odkodowanie od zarządcy drogi to w jego obowiązku jet utrzymać nawierzchni w odpowiednim stanie co prawda droga przez mękę i przed sądem ale do wygrania wiem bo wygrałem . Niema tu zastosowania powiedzonko nie dostosowanie prędkości do warunków na drodze bo jak to powiedział wysoki sąd można spodziewa się śliskiej nawierzchni jak pada deszcz cz są przymorski ale nie rozlanego paliwa a za to odpowiada zarządca drogi żeby było bezpiecznie. Inna sprawa nie przyjąłem mandatu co otworzyło mi drogę do walki o swoje przed sądem.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7514zł 0.06%
  • GBP 5.305zł 0.43%
  • EUR 4.5628zł -0.01%
  • CHF 4.1592zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Wschód Kultury – Inne Brzmienia 24-27 czerwca 2021 LUBLIN
  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem