Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

WIDEO PRZESTROGA: Polski kierowca ciężarówki patrzył w telefon zamiast na drogę. Zginęły cztery osoby

Brytyjski sąd skazał polskiego kierowcę ciężarówki na 10 lat więzienia. 30-letni Tomasz K., jadąc trasą szybkiego ruchu A34 w miejscowości Newbury, doprowadził do zderzenia z pojazdami stojącymi na pasie ruchu. Kierujący ciężarówką zamiast patrzeć na drogę wybierał muzykę w swoim telefonie. Doprowadził tym samym do zmiażdżenia pojazdu, w którym podróżowała rodzina. Na miejscu śmierć poniosły cztery osoby, trójka dzieci i jedna osoba dorosła, obrażenia odniosło także pięć osób z pozostały pojazdów. Film prezentujemy ku przestrodze!

2016-10-31 22:24:37
(fot. wideo New Dailymail News)

28 komentarzy

 1. I awaryjne nie pomogły. Mam nadzieję, że zakaz wykonywania zawodu wliczony w rachunek.

 2. TOTALNE ZERO, DNO!! Gówniarz w ogóle nawet nie myślał. Patrzył się, ale nic nie reagował. Przecież to jest zupełny ignorant! I teraz nie dziwmy się, że będą znowu nas opluwać czy dokonywać rozbojów na polakach przez takie chwasty, gnidy i pasożyty. A jeszcze parę godzin wcześniej podpisał deklarację, że nie będzie używał telefonu podczas jazdy, jakież to polskie!

  Film dobry jako materiał dla przyszłych kierowców. I to nie nakręcona reklamówka jakich wiele nakręcili brytyjczycy, tylko real! Jakby ten debil obejrzał sobie wcześniej skutki takiej zabawy, to może coś by zaświtało w tej łysej pale! A tak całą rodzinę zabił.

  Normalnie brak słów na tych bydlaków tu i tam. Karć, karać i jeszcze raz karać i to dotkliwie. Aż będzie skomlał.

  • Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki, a mąż starej Pierdółkowej

   Popieram Twoją światłą wypowiedź AdvoKacie, choć uważam, że nikt niewielu odbierze z tego naukę, czy przestrogę.
   Polacy mają inną mentalność typu: „mnie sie uda”, „mnie wolno więcej”, „jakoś się wywinę”, tato mnie wybroni, załatwi”.

 3. Za sam ubiór nie dałbym mu osobówki prowadzić, a co dopiero wielką ciężarówkę. Przecież ten człowiek jest nieodpowiedzialny na pierwszy rzut oka.

  • Ale tak realnie myśląc to chyba w garniturze średnio wygodnie się prowadzi samochód, tymbardziej jak siedzisz za fajerą po kilka a nawet naście godzin.Każdy z Was piszących o dresie tak samo by się ubieral gdyby miał taka pracę..To co zrobił ten bezmózg,strój casualowy czy garnitur, nie umniejszyło by jego winy. Znam garniaków totalnych chamów i ćwiercinteligentów. Debil zawsze będzie debilem nie ważne w jakim ubiorze.

 4. dres i łysa pała

 5. Widzę przez okno w samochodzie Babina jedzie ,bez kierunkowskazu bez niczego .Wyprzedzanie zmiany pasów,jedzie jak wariat.Telefon wielki jak tablet przy łbie i gada..Staneliśmy na czerwonym.Pokiwałem palcem .A ona pokazała mi palec…….środkowy i gaz i pojechała dalej trzymając półtablet przy łbie.My polacy ,mamy taki właśnie szacunek do przepisów,a w konsekwencji do ludzkiego życia.A może trzeba było za łeb wywlec z samochodu zabrać i wyrzucić kluczyki w pole?

 6. Bezmozg nic innego nie potrafił oprócz trzymania kierownicy. Podstawówka to był wysiłek ponad jego rozum. A i tak jej nie skończył chyba. A czy czytać umie czy tylko slabizowal?

 7. Nie żartuj. Trzy miesiące i odszkodowanie, co najmniej 10 koła i nie mam na myśli złotówek.

 8. Smutne, niby zerkał na drogę co chwilę, ale nic nie widział.

 9. Film jest nie dostepny. Wiec jak mam go obejrzec?