Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Bazylianówka: Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zderzenia dwóch aut. Dziecko trafiło do szpitala

W czwartek po południu na skrzyżowaniu ul. Bazylianówka z ul. Magnoliową doszło do zderzenia dwóch aut. Do szpitala trafiło dziecko.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 17 na skrzyżowaniu ul. Bazylianówka z ul. Magnoliową. Zderzyły się tam dwa pojazdy: volkswagen transporter oraz opel omega.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki kierujący volkswagenem, jadąc od strony al. Spółdzielczości Pracy, zignorował znak „ustąp pierwszeństwa” i zderzył się z oplem jadącym ul. Bazylianówka, od strony ul. Węglarza. Po bocznym zderzeniu opel wypadł z drogi, ściął znak i zatrzymał się na chodniku.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Do szpitala zostało przetransportowane dziecko, podróżujące oplem. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

2015-12-31 18:09:58
(fot. lublin112.pl)

13 komentarzy

 1. Kupię na części, ładna omega

  • ale fele mógł skompletować na 1 oś jednakowe…

   • Przecież wszystkie są takie same… To są struktury opla.

   • Drogi Znawco! Felgi są takie same tylko, że to felgi strukturalne i z lewej strony ma założone kołpaki a z drugiej nie!!!

    • to są stalu-felgi

     • No przecież Piotr pisze, że struktury Opla. Felga strukturalna u Opla to ładna pięcioramienna felga stalowa i dopasowany do niej kołpak. Wygląda prawie tak dobrze jak aluminiowa, a uszkodzenie jej na krawężniku/dziurze oznacza co najwyżej prostowanie felgi i wymianę kołpaka (a nie wymianę całej felgi jak to ma miejsce w wypadku felg aluminiowych).
      Niektórzy wolą strukturalne na zimę, bo nie utleniają się tak jak starsze aluminiowe felgi od soli i całego tego syfu w zimie.

  • Ładna, a do tego low-rider 😉

 2. To i tak cud, że tam tak rzadko są stłuczki. jadąc od strony sp pracy nie widać nic z lewej strony przez parking przy samej drodze…

 3. Wystarczy się zatrzymać zgodnie ze znakami

 4. Problem w tamtym miejscu polega na zupełnie nieoświetlonej ulicy Magnoliowej. Co prawda w tym przypadku nie miało to pewnie znaczenia, ale gdyby nie Biedronka i parking pod nią, cały ten dojazd do Bazylianówki byłby jedną dżunglą.

 5. Wieśwagen…Jakieś pytania?Dziękuję

 6. Dobrze ze ktoś zapytał o pasażerów że nada fanatycy motoryzacji i alu/kapsli