Wtorek, 23 lipca 202423/07/2024
690 680 960
690 680 960

Ukrywał się przed sądem i prokuraturą. Policjanci znaleźli go w narożniku

Policjanci zatrzymali poszukiwanego przez sąd i prokuraturę 25-latka. Mężczyzna chciał przechytrzyć mundurowych i ukrył się przed nimi w narożniku.

Policjanci z komisariatu w Niemcach od pewnego czasu poszukiwali 25-letniego mieszkańca powiatu lubelskiego ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. Za 25-latkiem wydane zostały dwa listy gończe oraz nakaz zatrzymania.

Prowadzący czynności poszukiwawcze policjanci ustalili, że mężczyzna może obecnie przebywać w Lublinie. W związku z tym poprosili o wsparcie kryminalnych z VI komisariatu i razem weszli do jednego z mieszkań. Drzwi do lokalu otworzyła im konkubina poszukiwanego.

Kobieta już na początku oświadczyła, że nie widziała 25-latka od kilku miesięcy i zaprosiła policjantów do mieszkania, aby mogli spokojnie przeprowadzić przeszukanie. Funkcjonariusze, sprawdzając pokój dziecięcy, usłyszeli niepokojący odgłos, wydobywający się z narożnika kanapy.

Policjanci od razu sprawdzili to miejsce. Jak się okazało, w schowku na pościel została przygotowana specjalna skrytka, w której skulony siedział 25-latek. Mężczyzna od razu został zatrzymany i trafił do aresztu śledczego.

(fot. pixabay.com\ilustracyjne)

2 komentarze

  1. Zdjęcie ilustracyjne się zgadza. Bo jest narożnik.

  2. Szkoda, ze nie miał akwarium, wtedy mógłby schować się w nim i dla zmylenia policjantów udawać rybkę. 😀

Z kraju

Sport