Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek na torach. Nie żyje nastolatka

Wczoraj wieczorem doszło do tragicznego wypadku na torach na terenie gminy Biała Podlaska. Nie żyje 17-latka potrącona przez pociąg osobowy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 22 na terenie gminy Biała Podlaska na moście w Perkowicach. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu młodej kobiety przez pociąg relacji Budapeszt-Moskwa.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Niestety w wyniku odniesiony obrażeń 17-latka poniosła śmierć na miejscu.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia. 29-latek z gmin Janów Podlaski prowadzący skład był trzeźwy. W trakcie prowadzonych policyjnych czynności pod nadzorem prokuratora ruch pociągów na trasie Biała Podlaska – Terespol był zablokowany.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

16 komentarzy

 1. Dziadek Slamsonowicz

  Szczęście w nieszczęściu, że maszynista był trzeźwy, ale trauma zostanie mu na długo

 2. prowadzisz nie pijesz proste

  Gdyby maszynista był pijany co i tak najprawdopodobniej nie miało by wpływu na tragedię to proszę napisać a jeżeli jest rzeźwy to proszę nie pisać bo on taki ma być. Tak obrażamy tysiące trzeźwych maszynistów co codziennie dbają o nasze bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Nie piszemy że maszynista jest człowiekiem i nie piszemy że jest trzeźwy czas się wyzwolić z głupoty czasów słusznie minionych.

  • Tutaj kiedyś, pod artykułem z potrącenia osoby koszącej trawę w pasie drogowym, napisano, że potrącono pieszego, który miał słuchawki na uszach.

  • Dla mnie wydaje się też głupie zwyczajowe pisanie w nawiasie ile to przykładowy maszynista miał lat, jakby to miało jakiekolwiek znaczenie dla samego zdarzenia.

 3. 17 lat, szkoda zycie bylo przed nią. Szkoda młodego życia….

  • Niby żyć mogła, ale co poradzić jak nie chciała

   • Zabraklo kogoś kto podalby rękę, wsparł choć slowem. Szkoda ze nikogo przy niej nie bylo, nikt nie zauważył wcześniej symptomów..

    • ( ͡° ͜ʖ ͡°)

     Rękę podać ??? Ja nie odważyłbym się w obawie posądzenia o molestowanie, najwyżej zadzwoniłbym na 112, jakby zdążyli dojechać…

 4. Jeszcze jakieś aluzje do interwencji z przed paru dni dotyczącej bawienia się dzieci na torach ?????? Ileż było jadu że po co to dzwonić i robić aferę przecież każdy się kiedyś bawił na torach ..niech rodzice tamtych dzieci podziękują temu co zainterweniował , potencjalnie uratował dzieciakom życie …..tu niestety nikt nie zareagował ….

  • Teraz zwócić uwagę dziecku to strach, bo rodzice gotowi oczy wydrapać, że się ośmieliłeś…

   • Dziadek ze Slamsowa

    Ja kilka dni temu zwróciłem uwagę dwojgu „małpiętom” wspinających się na regały w „Biedronce” – wierzcie mi, że wstydziłbym się powiedzieć komuś to co usłyszałem od tej, pożal się Boże, matki Polki.
    M.in. dowiedziałem się z jakiego łoża pochodzi moja matka i jak się za życia prowadziła, kim ja jestem i co am zrobić w podskokach.
    A jej dzieci dowartościowane jej obroną, dalej skakały po regałach.

  • Takie teksty mi się podobają.
   Ale niestety na tak postawione pytanie, z wprowadzeniem i uzasadnieniem, nie ma szansy uzyskać odpowiedzi na tym forum. Wszystko co nie idzie po „linii partii” może być co najwyżej skomentowane wulgaryzmem.

 5. „róbta co chceta”

 6. Nie potrącona tylko wiadomo co,,,,|?Amen.

Wiadomości z info112