690 680 960

Ukraiński autobus zderzył się ze skodą. Część pasażerów trafiła do szpitala (zdjęcia)

Trwa ustalanie przyczyn wypadku, jaki miał miejsce minionej nocy na trasie Lublin – Zamość. W zdarzeniu brał udział autobus z obywatelami Ukrainy.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 5 rano w miejscowość Tuligłowy w powiecie krasnostawskim. Na drodze krajowej nr 17, na odcinku między Krasnymstawem a Zamościem zderzyły się dwa pojazdy: autobus i samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Autobusem podróżowali obywatele Ukrainy. W pojeździe znajdowało się łącznie 19 osób. W skodzie był kierowca i pasażer. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala, jednak jak nam przekazano, nie odnieśli żadnych poważniejszych obrażeń ciała.

Pasażerowie, którym nic się nie stało, ruszyli w dalszą podróż innym autobusem. W Krasnymstawie jest jeszcze kilku uczestników zdarzenia, którym po opuszczeniu szpitala zapewniono miejsce w internacie. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku.

(fot. KP PSP Krasnystaw)

9 komentarzy

  1. Większy ruch, ludzie są zmęczeni i zestresowani. Czy policja i służby coś robi, żeby ograniczyć liczbę takich zdarzeń. To też jest ważne żeby ci ludzie w Polsce bezpiecznie dotarli do miejsc podróży.

    • Czyli jak prawdziwy Polak, żądasz, żeby każdemu dekownikowi przydzielić naszego bohaterskiego policjanta, żeby kazdego „gościa” za rączkę prowadził, a najlepiej by było jakby jeszcze niósł jego bagaż…

  2. Zmobilizować Niemców i wysadzić Nord stream

  3. Jak nic wina skody pewnie to rosyjski sabotażysta!

  4. Ograniczenie do 70 km.jedzie 50.

Kursy walut

  • USD 4.3043zł -0.47%
  • GBP 5.3177zł -0.23%
  • EUR 4.6801zł -0.1%
  • CHF 4.698zł -0.07%

Polub nas