Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ukradł przyczepkę samochodową z ekspozycji marketu

37-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej usłyszał zarzut kradzieży przyczepki samochodowej. Mężczyzna ukradł ją z ekspozycji jednego z marketów na terenie miasta.

W lipcu tego roku bialscy policjanci przyjęli zgłoszenie o kradzieży przyczepki samochodowej z terenu jednego z marketów. Przyczepka znajdowała się na ekspozycji placówki handlowej. Z relacji zgłaszającego wynikało, że wszystkie przyczepki były zabezpieczone. Wartość strat oszacowana została na kwotę 2,4 tys. zł.

Bialscy policjanci ustalili personalia osoby podejrzewanej o udział w tej sprawie. Okazało się, że jest to 37-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Policjanci odzyskali skradzione mienie, natomiast mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia. Podczas rozmowy z mundurowymi 37-latek nie potrafił w żaden logiczny sposób wyjaśnić swojego postępowania.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

6 komentarzy

  1. Ale hukowa przyczepa pewnie że swidnika

  2. A sprzedawanie takiego badziewia jest legalne ??

  3. Do przewozu pierza jest super .

  4. skad ta cena 2400 skoro przy markecie stoi z plandeka po 1500

    • W te 2.400 wliczyć trzeba kawałek łańcucha, kłódkę, robociznę włożoną w czynności „zabezpieczania” no i „ekspertyzę” szafa (czy robotę dobrze wykonano).

  5. A dlaczego kradzież? Przecież to było krótkotrwałe użycie.

Z kraju