Uderzyła volkswagenem w dwa zaparkowane pojazdy. Miała ponad 2 promile (zdjęcia)

W niedzielę rano na al. Smorawińskiego doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Nietrzeźwa kierująca uderzyła w dwa zaparkowane pojazdy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 8 na al. Smorawińskiego w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Bursaki samochód dostawczy uderzył w dwa zaparkowane pojazdy.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Jak wstępnie ustalono, kobieta kierująca volkswagenem transporterem jechała w kierunku al. Spółdzielczości Pracy. Na łuku jezdni zjechała na prawą stronę, po czym zaczepiła o zaparkowany pojazd dostawczy, a następnie uderzyła w ciężarówkę. Po zderzeniu volkswagen przeleciał przez pas zieleni i zatrzymał się na przeciwległym pasie ruchu.

Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci prowadzą teraz dalsze czynności, mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia. Kierująca po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty, grozi jej do 2 lat pozbawiania wolności, a także wysoka grzywna. Będzie musiała również pokryć koszty naprawy wyrządzonych szkód.

(fot. nadesłane Łukasza, Daniel, Michał – dziękujemy)

Zobacz również

25 komentarzy

 1. Pani to se wyklepie, jesce pojedzies na podwójnym gazie nie raz 😉

 2. A gdzie policjanci ze,, speed,, do łapania takich mordercow drogowych???????

 3. Naukowcy z Uniwersytetu Erazma za pomocą rezonansu magnetycznego przebadali mózg 900 kobiet i mężczyzn – stwierdzili, że mężczyźni mają większe mózgi o około 14% od kobiet. Na tej podstawie wykazano, że kobiety ustępują mężczyznom w testach inteligencji (wyniki są niższe o średnio 4 punkty), a szczególnie w testach inteligencji przestrzennej.

  • A poniżej teoria profesora Polskiej Akademii Nauk. Nie spinaj się tak, to nie zdrowe dla Twojego wielkiego, pustego mózgu.
   „Dziś uważa się, że mózgi damskie i męskie różnią się jedynie rozmiarem – są po prostu proporcjonalne do wielkości ciała. A płcie nie różnią się pod względem ogólnych możliwości intelektualnych. Zwłaszcza że dowiedziono, iż mniejszy kobiecy mózg działa skuteczniej niż męskie wielkie centrum dowodzenia. Mózgi kobiece są bowiem ciaśniej upakowane neuronami. U kobiet większą niż u mężczyzn część ogólnej masy mózgu zajmuje substancja szara. Mózgi damskie pracują więc efektywniej, zużywają mniej energii i wolniej się starzeją.”

   • Znów Polska vs reszta świata i tylko dlatego, że chcesz wmówić nam, że białe jest czarne hehehe wszyscy wiedzą, i widzą na codzień i nie potrzeba do tego badań;) że kobiety gorzej radzą sobie z postrzeganiem przestrzennym oraz w analogicznym rozumowaniu związków przyczynowo- skutkowych. Wychodzi to zwłaszcza na drodze, haotycznym, nieprzewidywalnym zachowaniu pań kierowczyń, niekiedy całkowicie zaprzeczającym logice w danej sytuacji a nade wszystko podczas parkowania… yolo

 4. Ciekawe, który większy złom? Pojazd po wypadku czy ta zużyta i napita „kierowczyni”.

 5. Pewnie krewna właściciela BMW, który skasował 11 aut na Felinie. To jest zaraźliwe.

 6. Rano było tam ślisko , dlaczego służby nic w tym roku nie sypią i narażają nas wszystkich na niebezpieczeństwo.

  • Lód na drodze wódy jej do pyska nie nalał ! i bardzo dobrze, że było ślisko, pijaczka się wysypała może dzięki temu co? Może jakby było mokro a nie ślisko to zapita penerska morda pojechałaby dalej i na pasach zabiłaby komuś rodzinę? Pomyśl w ten sposób i traktuj to jako błogosławieństwo 😉 Amen.

 7. Kiedyś narąbani policjanci spowodowali wypadek i zwiali z miejsca wypadku , pasażera znalezli dopiero na drugi dzień jeszcze miał promile , a kierowcę na trzeci gdy już wytrzeźwiał i po za tym że tylko wywalili ich z roboty to nic im nie zrobili , a poszkodowanego zostawili . Poszkodowany trałił do szpitala na tydzień .Ucieczka z miejsca wypadku , nie udzielenie pomocy , taka jest nasza rzeczywistość . To i kobitka jak by wzięła nogi za pas to by jej nic nie zrobili 😂

 8. Odmówić dmuchania , niczego broń Boże nie podpisywać , nie zgodzić się na pobranie krwi z powodów religijnych / świadek jechowy jestem / w razie prób y użycia środków przymusu mdleć , kopać i gryźć . Nic wam nie zrobią , sądy nie ulegną dobrej zmianie i będzie jak było czyli normalnie. Dwa razy nie dałem się zbadać i pobrać krwi , wygrałem w sądzie.

  • Czym się chwalisz pijaku. Kiedyś co się morda powinie

  • Nosił wilk razy kilka … i tak dalej 😉 trafisz się i ty pijaczku, może na ciężarówkę nawet trafisz;) będzie z głowy dmuchanie, badanie, krew jakaś;) worek wezmą, pozbierają co można i siup do pieca lub do wilka na karmę cię zrobią w schronisku psom dadzą. Tylko ciężarówki żal.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7512zł 0.29%
  • GBP 5.1235zł 0.18%
  • EUR 4.5497zł 0.13%
  • CHF 4.2183zł 0.05%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL