Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Uderzył oplem w drzewa, zginęła kobieta. Miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów

W niedzielę rano w miejscowości Rudno doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy uderzył w drzewa. Pasażerka pojazdu poniosła śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 8 w miejscowości Rudno w powiecie lubartowskim. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że 29-latek kierujący samochodem marki Opel Vectra jadąc od strony miejscowości Giżyce, prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków, stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał do rowu i uderzył w leżące na poboczu wycięte drzewa.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W wyniku zdarzenia 26-letnia pasażerka poniosła śmierć na miejscu, a kierujący został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Lublinie.

Uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy gminy Michów. Funkcjonariusze ustalili, że 29-latek kierował pojazdem pomimo aktualnego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, który ma do 2019 roku.

Policjanci pod nadzorem prokuratura na miejscu wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Droga w wyniku wypadku jest zablokowana, a ruch odbywa się na wyznaczonych objazdach.

68-134313

2018-09-16 11:22:03
(fot. Policja Lubartów)

45 komentarzy

  1. Zwyrodnialec i tyle swoimi dziećmi się nie umiał zająć , siedział w pierdlu to go wypuścili . To teraz zabrał dzieciom matkę ! Dożywocie i mam nadzieję że sumienie go wcześniej zje.

  2. Nasuwa się pytanie skoro wiedziała z kim ma do czynienia,to po uj wsiadała.Zresztą krew wykaże co było powodem.

  3. Spoczywaj w Spokoju Kochana ??? [*]

  4. Patologia i ludzie mało inteligentni eliminują się sami. To taka naturalna kolej rzeczy która towarzyszy ludziom od momentu ewoluowania gatunku Homo Sapiens z rodziny małp człekokształtnych.

  5. A zginęła na pewno żona po prostu nie trzeba będzie sprawy o rozwód sprytnie to se wymyślił…

  6. Jeśli ktoś wsiada do auta pijanego kierowcy to jedzie na własną odpowiedzialność , kobieta wiedziała również o zakazie

  7. Spoczywaj w spokoju Kochana, bardzo mi przykro.. 🙁 [*]

  8. Kilkanaście lat temu zobaczyłam kobietę… Przestraszyłam się… Wrak człowieka… W moim odczuciu sięgnęła dna. Dążąc temat dowiedziałam się, że to matka kilkorga dzieci , a ten człowiek z wypadku to jedno z nich…żal mi dzieci z rodzin patologicznych, żal mi ciebie młody człowieku, bo od dziecka byłeś 'naznaczony’. Oby twoje dzieci dostały szansę na lepsze życie….

  9. Kierowca wczoraj zmarł w szpitalu

  10. Kierowca żyje i nic mu nie jest oprócz złamanych nog

Z kraju