690 680 960

Uderzył ciągnikiem w sklep. Był nietrzeźwy, ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów

Wczoraj w Hrubieszowie nietrzeźwy kierujący uderzył ciągnikiem w ścianę sklepu. Mężczyzna nie posiada uprawnień, co więcej ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów do 2021 r.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek na terenie Hrubieszowa. Policjanci przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że ciągnik rolniczy wjechał w budynek marketu. Na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego, który udzielił kierującemu niezbędnej pomocy medycznej.

Policjanci ustalili, że kierujący ciągnikiem wjechał w ścianę marketu spożywczego. Jak się okazało, 36-latek z powiatu lubaczowskiego miał w organizmie 0,6 promila alkoholu. Co więcej, nie posiada on uprawień do kierowania pojazdami oraz ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2021 roku.

Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia oraz fakt czy kierowca spowodował tylko straty w mieniu, czy również zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 36-latek odpowie za to przed sądem.

(fot. Policja Hrubieszów)

12 komentarzy

 1. Miał sądowy zakaz ? i nie bał się nastepnego ? nie może być ….

 2. Bo pić to trza umić 😊

 3. Odkąd chłopi pozbyli się koni gdy skończy im się wódka jadą po pijaku zatankować do sklepu lub na melinę. No ale żeby jechać na gościnne występy aż do Hrubieszowa?

  • Przyjrzyj się ciemna maso dobrze temu ciągnikowi, to nie chłop ale robol, budowlaniec jak każdy każdy z nich przyjmie na budowie parę browców, taki jak ty pustaku. A jak się nie znasz to stul pysk i się nie wypowiadaj na temat polskich rolników w ten sposób, bo obrażasz porządnych ludzi którzy karmią takie parszywe ryje jak ty

 4. Tak sie zastanawiam. Kto mial lepszy ubaw podczas ogłaszania wyroku o zakazie kierowania pijus sądzony czy sedzia wydajacy ten wyrok ? Groteska

 5. Ma szczęście że nie spacerował po parku, bo by go z torbami puścili.

 6. No dobra ale 0.6 to nie jest jakiś wynik by takie kolizje powodować . On tam sam był kabinie ?

 7. To nie rolnik. Ten zestaw że zdjęcia służy do zagęszczania podłoża pod drogi. Miesza cement z piaskiem na budowach

 8. To sie nazywa recykler

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas