690 680 960

Trzech kierowców audi straciło uprawnienia. Za prędkość

Kierowcy trzech pojazdów marki Audi na trzy miesiące stracili uprawnienia do kierowania. Wszystko przez nadmierną prędkość w terenie zabudowanym.

W miniony czwartek policjanci zatrzymali uprawnienia trójce kierowców, która przekroczyła prędkość w terenie zabudowanym.

Policjanci z łęczyńskiej drogówki około godz. 13.30 w miejscowości Stara Wieś zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Audi. Auto w terenie zabudowanym poruszało się 108 km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h. Za kierownica pojazdu siedział 28-letni mieszkaniec gm. Puchaczów.

Policjanci zatrzymali kierującemu uprawnienia do kierowania pojazdami. Ponadto został ukarany mandatem karnym i punktami karnymi.

Z kolei policjanci z chełmskiej drogówki prowadzili pomiar prędkości w miejscowości Krasne w gminie Rejowiec. W tym czasie zatrzymali do kontroli kierowców samochodów marki Audi.

Za kierownicą jednego z nich siedziała 29-letnia kobieta. Drugim pojazdem kierował 27-letni mężczyzna. Oboje jechali z prędkością ponad 100 km/h w terenie zabudowanym. Policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania obydwu kierowcom. Za popełnione wykroczenie zostali też ukarani mandatami i punktami karnymi.

(fot. Policja)

23 komentarze

  1. BMW się trochę wykruszyło z dróg …wiekszość skończyła w rowach i stoją w warsztatach ,po ostatniej ślizgawicy

  2. Dla upośledzonych umysłowo przypominam że prędkości zależy od kierowcy i umiejętności jazdy zależą od kierowcy a nie modelu i marki auta

  3. Zabrakło rozumu i przy okazji yanosika

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie